جهش تولید | دوشنبه، ۱۱ اسفند ۱۳۹۹

محدودیت های ترافیکی محورهای مواصلاتی مازندران اعلام شد - نمایش محتوای خبر

 

 

محدودیت های ترافیکی محورهای مواصلاتی مازندران اعلام شد

سرهنگ ˈ جعفر محمدنژادˈ روز چهارشنبه در گفت گو با ایرنا افزود: به منظور افزایش ایمنی و تسهیل در عبور و مرور وسایل نقلیه، محدودیت های ترافیکی در محورهای مواصلاتی استان مازندران از روز چهارشنبه یازدهم فروردین ماه اعمال خواهد شد.

وی تصریح کرد، تردد موتور سیکلت از ساعت 14 امروز تا ساعت 24 روز جمعه در تمام محورهای کندوان، هراز و سوادکوه و بالعکس ممنوع است.

محمدنژاد ادامه داد: تردد انواع تریلی و کامیون از محور کندوان ممنوع بوده و تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 17 و 30 دقیقه تا دو بامداد روز شنبه از 15کیلومتر به بالای مرزن آباد به طرف کرج یکطرفه است.

وی به محدودیت های ترافیکی محور هراز اشاره کرد و افزود: تردد خودرو های سنگین به استثناء کامیون های حامل مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 روز چهارشنبه تا 24جمعه هفته جاری ممنوع است.

رییس پلیس راه مازندران خاطر نشان کرد: در محور فیروزکوه تردد انواع تریلی به استثناء تریلی های حامل مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت شش تا ساعت 24 روز جمعه از تهران به قائم شهر و بالعکس ممنوع است.

مازندران بیش از 10هزار کلیومتر راه اصلی و فرعی دارد و آخر هفته از طریق محورهای مواصلاتی هراز، کندوان، سوادکوه و کیاسر شاهد ورود بیش از دو تا دو نیم میلیون مسافر هستیم.

بر اساس آمار پلیس راه مازندران آخر هر هفته بیش از 750 هزار خودرو از طریق این محورهای مواصلاتی وارد استان می شوند.