جهش تولید | شنبه، ۴ بهمن ۱۳۹۹

محدودیت های ترافیکی در محورهای مواصلاتی مازندران اعمال می شود - نمایش محتوای خبر

 

 

محدودیت های ترافیکی در محورهای مواصلاتی مازندران اعمال می شود

سرهنگˈجعفر محمد نژادˈ روز پنجشنبه در گفت گو با خبرنگار ایرنا در ساری افزود: محدودیت های ترافیکی از ساعت 12 امروز /پنجشنبه/ در محورهای مواصلاتی مازندران اعمال خواهد شد.

وی اظهارداشت: با توجه به افزایش حجم سفرهای بین شهری و تراکم ترافیک، محدودیت های ترافیکی بمنظور افزایش ایمنی و ایجاد کشش و روانی و تسهیل در امر عبور و مرور در محورهای مواصلاتی استان اعمال خواهد شد.

وی بیان داشت: تردد موتور سیکلت از ساعت 12 ظهر روز پنجشنبه مورخ 23 خرداد تا ساعت 23 روز جمعه 24 خرداد از محور ˈکندوان (چالوس- کرج)، هراز، فیروزکوه و بالعکسˈ ممنوع است.

وی اضافه کرد: در محور ˈ کرج- چالوسˈ تردد انواع تریلی و کامیون ها کماکان ممنوع است.

او ادامه داد: با توجه به برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی برپا تسهیل در مشارکت اهالی ساکن در جاده کرج ، چالوس و روستاهای اطراف در امر انتخابات تردد در محور مذکور درروز جمعه مورخ 24 خرداد دو طرفه می باشد.

رییس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان گفت: چنانچه ترافیک به گونه ای باشد که دو طرفه بودن محور جوابگوی تخلیه نبوده و ضرورت یکطرفه کردن جاده چالوس اجتناب ناپذیر باشد بر این اساس با هماهنگی پلیس راه راخور ناجا تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14 الی 24 روز جمعه مورخ 24 خرداد از میدان امیر کبیر به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 17 الی 24 از 15 کیلومتر بالای مرزن آباد (دزدبن) به سمت کرج به صورت یکطرفه خواهد بود.

سرهنگ ˈمحمدنژادˈ همچنین به محدودیت های ترافیکی در محور ˈهرازˈ اشاره کرد و افزود: تردد کلیه تریلی ها از این محور کماکان ممنوع است و تردد کلیه کامیون ها به استثنای کامیون های حامل مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 روز پنجشنبه مورخ 23 خرداد و همچنین از ساعت هفت تا ساعت 22 و 30 دقیقه روز جمعه مورخ 24 خرداد از محور هراز ممنوع است.

وی افزود: در محور فیروزکوه تردد کلیه تریلی ها به استثنای تریلی ها حامل مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت هفت صبح الی 23 روز جمعه مورخ 24 از تهران به طرف قائم شهر و بالعکس ممنوع است.

سرهنگ ˈمحمد نژادˈ گفت: مرکز کنتزل ترافیک فرماندهی پلیس راه استان مازندران با شماره تلفن های 2182934 و 2182920 بطور شبانه روز پاسخگوی وضعیت راه های استان است.

حدود 10 هزار کیلومتر راه اصلی و فرعی در استان مازندران وجود دارد.