جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۲ اسفند ۱۳۹۹

محدودیت های ترافیکی در محورهای مواصلاتی مازندران اعمال می شود - نمایش محتوای خبر

 

 

محدودیت های ترافیکی در محورهای مواصلاتی مازندران اعمال می شود

سرهنگ ˈجعفر محمدنژادˈ روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا در ساری گفت: با توجه به تعطیلات پایان هفته جاری و نیز برای افزایش ایمنی، ایجاد کشش و تسهیل در امر عبور و مرور وسایل نقلیه ، محدودیت های ترافیکی در این محورها اعمال خواهد شد.

وی افزود: بر این اساس تردد موتورسیکلت از ساعت 12 ظهر روز یکشنبه دهم شهریور تا ساعت 24 روز دوشنبه مورخ یازدهم شهریور از محورهای کندوان (کرج ، چالوس) ، هراز و فیروزکوه و بر عکس ممنوع است.

وی با اشاره به ادامه ممنوعیت تردد انواع تریلی و کامیون از محور کرج - چالوس ادامه داد: همچنین تردد انواع وسائط نقلیه از ساعت 14 روز دوشنبه مورخ یازدهم شهریور الی ساعت یک بامداد روز سه شنبه مورخ دوازدهم شهریور از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع است و نیز تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 17 و 30 دقیقه روز دوشنبه مورخ یازدهم الی یک بامداد روز سه شنبه مورخ دوازدهم از 15 کیلومتر بالای مرزن آباد (دزدبن) به سمت کرج به صورت یکطرفه خواهد بود.

سرهنگ محمدنژاد با اشاره به ادامه ممنوعیت تردد هر نوع تریلی از محور هراز ، گفت: تردد تمامی کامیون ها به استثنای کامیون های حامل مواد سوختی و فاسد شدنی در محور هراز از ساعت 12 الی 24 روزهای یکشنبه و دوشنبه مورخ دهم و یازدهم شهریور و نیز از ساعت شش الی ساعت 24 روز های یکشنبه و دوشنبه مورخ دهم و یازدهم شهریور از محور هراز ممنوع است.

وی افزود: تردد هر نوع تریلرها به استثنای تریلی های حامل مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت شش صبح یکشنبه الی 24 روز دوشنبه از تهران به قائمشهر و برعکس ممنوع است.

سرهنگ محمدنژاد گفت: مرکز کنتزل ترافیک فرماندهی پلیس راه مازندران با شماره تلفن های 2182934 و 2182920 و پیش شماره 0151 ساری، به طور شبانه روز پاسخگوی وضعیت راه های استان است.

حدود 10 هزار کیلومتر راه اصلی و فرعی در استان مازندران وجود دارد.