جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۲ اسفند ۱۳۹۹

محدودیت های ترافیکی در محورهای مواصلاتی مازندران اعمال می شود - نمایش محتوای خبر

 

 

محدودیت های ترافیکی در محورهای مواصلاتی مازندران اعمال می شود

سرهنگ ˈجعفر محمدنژادˈ روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا در ساری افزود: با توجه به تعطیلات پایان هفته جاری و نیز برای افزایش ایمنی ، ایجاد کشش و تسهیل در امر عبور و مرور وسایل نقلیه ، محدودیت های ترافیکی در محورهای مواصلاتی این خطه در روزهای یاد شده اعمال خواهد شد.

وی اظهارداشت: تردد موتورسیکلت از ساعت 12 روز پنجشنبه 20 تیر ماه تا ساعت 24 روز جمعه 21 تیر ماه از محورهای کندوان ، هراز و فیروزکوه و بالعکس ممنوع است .

وی در باره محدودیت ترافیکی در محور کرج ، چالوس، اظهارداشت: تردد انواع تریلی و کامیون ها از محور کرج ، چالوس کماکان ممنوع می باشد.

وی بیان داشت: همچنین تردد انواع وسائط نقلیه از ساعت 14 الی 24 روز جمعه مورخ 21 تیر ماه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 17 الی 24 از 15 کیلومتری بالای مرزن آباد (دزدبن) به سمت کرج به صورت یک طرفه خواهد بود.

وی با اشاره به اینکه تردد کلیه تریلی ها از محور هراز کماکان ممنوع می باشد، ادامه داد:

تردد کلیه کامیون ها به استثنای کامیون های حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی در محور هراز از ساعت 12 الی 24 روز پنجشنبه مورخ 20 تیر ماه و از ساعت شش صبح الی ساعت 24 روز جمعه 21 تیر ماه از محور هراز ممنوع است.

فرماندهی پلیس راه مازندران در باره محدودیت ترافیکی در محور فیروزکوه گفت: تردد کلیه تریلر ها به استثنای تریلی های حامل مواد سوختی و فاسد شدنی از محور فیروزکوه از ساعت شش صبح فرداد جمعه الی 24 همانروز از تهران به قائم شهر و بالعکس ممنوع است.

سرهنگ محمدنژاد افزود: مرکز کنتزل ترافیک فرماندهی پلیس راه استان مازندران با شماره تلفن های 2182934 و 2182920 بطور شبانه روز پاسخگوی وضعیت راه های استان است.

حدود 10 هزار کیلومتر راه اصلی و فرعی در استان مازندران وجود دارد.