جهش تولید | شنبه، ۴ بهمن ۱۳۹۹

محدودیت های ترافیکی در محورهای مواصلاتی مازندران اعمال می شود - نمایش محتوای خبر

 

 

محدودیت های ترافیکی در محورهای مواصلاتی مازندران اعمال می شود

سرهنگˈجعفر محمد نژادˈ روز دوشنبه در گفت گو با خبرنگار ایرنا در ساری افزود: با توجه به گرامیداشت بیست و چهارمین سالگرد ارتحال ملکوتی بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) و تعطیلات ایام 14 و 15خردادماه، محدودیت های ترافیکی از روز دوشنبه 13خرداد آغاز و تا روز جمعه 17 خرداد در محورهای مواصلاتی مازندران اعمال خواهد شد.

وی اظهارداشت: با توجه به افزایش حجم سفرهای بین شهری و تراکم ترافیک، محدودیت های ترافیکی بمنظور افزایش ایمنی و ایجاد کشش و روانی و تسهیل در امر عبور و مرور درسطح محورهای مواصلاتی استان اعمال خواهد شد.

وی بیان داشت: تردد موتور سیکلت از ساعت 12 ظهر روز دو شنبه مورخ 13خرداد تا ساعت 24 روز جمعه 17 خرداد از محور ˈکندوان (چالوس- کرج)، هراز، فیروزکوه و بالعکسˈ ممنوع است.

وی اضافه کرد: در محور ˈ کرج- چالوسˈ تردد انواع تریلی و کامیون ها کماکان ممنوع بوده و تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 17تا 24 روز چهار شنبه و پنج شنبه 14و 15خرداد از میدان امیر کبیر کرج تا دهانه شمالی تونل کندوان در استان البرز به منظور تخلیه بار ترافیکی ممنوع است.

فرمانده پلیس راه مازندران به محدودیت ترافیکی در این محور در روز جمعه 17خرداد اشاره کرد و افزود: تردد انواع وسایل نقلیه در این روز از ساعت 12 تا 24 از ˈ کرج به سمت مرزن آباد چالوسˈ ممنوع و تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15 تا 24 روز جمعه 17 خرداد از مرزن اباد به سمت کرج به صورت یکطرفه خواهد بود .

سرهنگ ˈمحمدنژادˈ همچنین به محدودیت های ترفیکی در محور ˈهرازˈ اشاره کرد و افزود: تردد کلیه تریلی ها از این محور کماکان ممنوع است و تردد کلیه کامیون ها به استثنای کامیون های حامل مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 13 روز چهارشنبه مورخ 15 خرداد و همچنین از ساعت شش تا ساعت 24 روز های چهارشنبه ،پنج شنبه ،جمعه مورخ 15 ، 16 و 17 ممنوع است.

وی اظهارداشت: تردد کلیه وسایل نقلیه از ساعت 13 تا 24 روز جمعه 17 خرداد از ˈرودهن (انتهای بلوار کریتون ) به سمت آملˈ ممنوع و از ساعت 15 تا 24 تردد از ˈ آمل به سمت رودهنˈ ( محدوده مشاء) یک طرفه است.

وی افزود: در محور فیروزکوه تردد کلیه تریلی ها به استثنای تریلی ها حامل مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت13 تا 6 صبح روز چهارشنبه ،پنج شنبه ،جمعه، 15 ، 16 و 17خرداد از تهران به طرف قائم شهر و بالعکس ممنوع است.

سرهنگ ˈمحمد نژادˈ گفت: مرکز کنتزل ترافیک فرماندهی پلیس راه استان مازندران با شماره تلفن های 2182934 و 2182920 بطور شبانه روز پاسخگوی وضعیت راه های استان است.

حدود 10 هزار کیلومتر راه اصلی و فرعی در استان مازندران وجود دارد.