جهش تولید | شنبه، ۱۵ آذر ۱۳۹۹

محدودیت های ترافیکی در محورهای مواصلاتی مازندران اعمال می شود - نمایش محتوای خبر

 

 

محدودیت های ترافیکی در محورهای مواصلاتی مازندران اعمال می شود

سرهنگ  جعفر محمدنژاد به خبرنگار ایرنا در ساری گفت: این محدودیت ها به منظور افزایش ایمنی ، ایجاد کشش و آسان سازی عبور و مرور وسایل نقلیه در جاده های استان اعمال می شود.

وی اظهار داشت: بر این اساس ، تردد موتور سیکلت از ساعت 12 ظهر روز پنجشنبه نهم خرداد الی ساعت 22 و 30 دقیقه روز جمعه دهم خرداد از محورهای کرج - چالوس ، هراز و فیروزکوه و بر عکس ممنوع است.

او افزود: ممنوعیت تردد انواع تریلر و کامیون از محور کرج - چالوس کماکان ادامه دارد و تردد سایر وسایل نقلیه هم از ساعت 15 الی 23 روز جمعه دهم خرداد از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع است.

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی مازندران گفت: همچنین تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 18 الی 23 روز جمعه از 15 کیلومتری بالای مرزن آباد (دزبن) به سمت کرج یک طرفه خواهد بود.

وی افزود: ممنوعیت تردد هر نوع تریلر از محور هراز کماکان ادامه دارد و تردد تمامی کامیون ها به استثنای کامیون های حامل موادسوختی و فاسد شدنی هم از ساعت 12 الی 23 روز پنجشنبه (فردا) و از ساعت هفت تا ساعت 22 و 30 دقیقه روز جمعه (دهم خرداد) از این محور ممنوع است.

سرهنگ محمد نژاد گفت: تردد هر نوع تریلر به استثنای تریلرهای حامل مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت هفت تا ساعت 22 و 30 دقیقه روز جمعه هم از تهران به قائمشهر و برعکس ممنوع است.

وی افزود: هم اکنون وضعیت ترافیکی محورهای مواصلاتی استان عادی است و تردد به صورت روان در جاده ها انجام می گیرد.

سرهنگ محمدنژاد گفت: مرکز کنترل ترافیک فرماندهی پلیس راه مازندران به طور شبانه روزی با شماره تلفن 2182934 -051 آماده پاسخگویی در مورد وضعیت راه های استان است.

حدود 10 هزار کیلومتر راه اصلی و فرعی در مازندران وجود دارد.