جهش تولید | شنبه، ۳ آبان ۱۳۹۹

محدودیت های ترافیکی در جاده های مواصلاتی مازندران تشدید می شود - نمایش محتوای خبر

 

 

محدودیت های ترافیکی در جاده های مواصلاتی مازندران تشدید می شود

سرهنگ ˈ جعفر محمدنژاد ˈ روز پنجشنبه به خبرنگار ایرنا در ساری گفت: با توجه به تعطیلات پایان هفته و نیز برای افزایش ایمنی، ایجاد کشش و تسهیل در عبور و مرور وسایل نقلیه، محدودیت های ترافیکی در این محورها اعمال خواهد شد.

وی افزود: بر این اساس تردد موتورسیکلت از ساعت 12 ظهر روز گذشته (چهارشنبه) شش آذر و تا ساعت یک بامداد روز شنبه نهم آذر از محورهای کندوان (کرج - چالوس) ، هراز و فیروزکوه و بالعکس ممنوع است.

وی با اشاره به ادامه ممنوعیت تردد انواع تریلی و کامیون از محور کرج - چالوس ادامه داد: تردد انواع وسائط نقلیه از ساعت 14 و 30 دقیقه روز جمعه هشتم آذر ماه الی ساعت یک بامداد روز شنبه نهم آذر ماه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع است و تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 17 و 30 دقیقه روز جمعه تا ساعت یک بامداد روز شنبه از 15 کیلومتر بالای مرزن آباد (دزدبن) به سمت کرج یکطرفه خواهد بود.

سرهنگ محمدنژاد با اشاره به ادامه ممنوعیت تردد هر نوع کامیون از محور هراز، گفت: تردد تمامی کامیون ها به استثنای کامیون های حامل مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 الی 24 روز چهارشنبه ششم آذر و از ساعت شش صبح تا ساعت 24 روز پنجشنبه هفتم آذر ماه و جمعه هشتم آذر از محور هراز ممنوع است.

وی افزود: تردد هر نوع تریلر به استثنای تریلی های حامل مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت شش صبح تا ساعت 24 روز جمعه هشتم آذر از تهران به قائمشهر و برعکس ممنوع است.

فرمانده پلیس راه مازندران همچنین اعلام کرد: هم اکنون وضعیت ترافیک در محورهای کندوان (کرج ، چالوس)، هراز، فیروزکوه و کیاسر به سمت ساری در حوزه استحفاظی پلیس راه استان عادی و روان و شرایط جوی ابری و صاف است.

وی افزود: مرکز کنتزل ترافیک فرماندهی پلیس راه مازندران با شماره تلفن های 2182934 و 2182920 و پیش شماره 0151 ساری، به طور شبانه روز پاسخگوی وضعیت راه های استان است.