جهش تولید | جمعه، ۸ اسفند ۱۳۹۹

محدودیت های ترافیکی در جاده های مواصلاتی مازندران تشدید می شود - نمایش محتوای خبر

 

 

محدودیت های ترافیکی در جاده های مواصلاتی مازندران تشدید می شود

سرهنگ ˈ جعفر محمدنژاد ˈ روز چهارشنبه با ارسال گزارشی برای رسانه ها، نوشت: با توجه به تعطیلات پایان هفته و نیز برای افزایش ایمنی، ایجاد کشش و تسهیل در عبور و مرور وسایل نقلیه، محدودیت های ترافیکی در این محورها اعمال خواهد شد.

وی افزود: بر این اساس تردد موتورسیکلت از ساعت 12 ظهر امروز (چهارشنبه) تا ساعت یک بامداد روز شنبه 23 آذر از محورهای کندوان (کرج - چالوس) ، هراز و فیروزکوه و بالعکس ممنوع است.

او با اشاره به ادامه ممنوعیت تردد انواع تریلی و کامیون از محور کرج - چالوس ادامه داد: تردد انواع وسائط نقلیه از ساعت 14 و 30 دقیقه تا 24 روز جمعه 22 آذر ماه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع است و تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 17 و 30 دقیقه تا 24 روز جمعه از 15 کیلومتر بالای مرزن آباد (دزدبن) به سمت کرج یکطرفه خواهد بود.

سرهنگ محمدنژاد با اشاره به ادامه ممنوعیت تردد هر نوع کامیون از محور هراز، گفت: تردد تمامی کامیون ها به استثنای کامیون های حامل مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 تا 24 روز چهارشنبه 20 آذر ماه و از ساعت شش صبح تا ساعت 24 روزهای پنجشنبه و جمعه 21 و 22 آذر ماه از محور هراز ممنوع است.

وی افزود: تردد هر نوع تریلر به استثنای تریلی های حامل مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت شش صبح تا ساعت 24 روز جمعه 22 آذر از تهران به قائمشهر و برعکس ممنوع است.

فرمانده پلیس راه مازندران همچنین اعلام کرد: هم اکنون وضعیت ترافیک در محورهای کندوان (کرج ، چالوس)، هراز، فیروزکوه و کیاسر به سمت ساری در حوزه استحفاظی پلیس راه استان عادی و روان و شرایط جوی ابری و صاف است.

وی افزود: مرکز کنتزل ترافیک فرماندهی پلیس راه مازندران با شماره تلفن های 2182934 و 2182920 و پیش شماره 0151 ساری، به طور شبانه روز پاسخگوی وضعیت راه های استان است.

حدود 10 هزار کیلومتر راه اصلی و فرعی در استان مازندران وجود دارد.