سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

محدودیت های ترافیکی در جاده های مازندران تا روز شنبه ادامه دارد - نمایش محتوای خبر

 

 

محدودیت های ترافیکی در جاده های مازندران تا روز شنبه ادامه دارد

سرهنگ ˈ جعفر محمد نژاد ˈ روز چهارشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: اعمال محدودیت های ترافیکی در جاده های مازندران از ظهر روز دوشنبه آغاز شد و بر این اساس تردد موتور سیکلت تا ساعت دو بامداد روز شنبه در تمامی محورهای کندوان، هراز و فیروزکوه و بر عکس ممنوع است.

وی افزود: همچنین تردد انواع تریلی و کامیون از محور کندوان کماکان ممنوع است و تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 13 روز جمعه 13 دی تا ساعت دو بامداد روز شنبه 14 دی از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع است و تردد وسایل نقلیه از ساعت 16 روز جمعه از 15 کیلومتر بالای مرزن آباد به سمت کرج به صورت یکطرفه خواهد بود.

او به محدودیت های ترافیکی در محور هراز اشاره کرد و ادامه داد: تردد تریلر در این محور کماکان ممنوع بوده و تردد کامیون ها به استثنای کامیون های حامل مواد سوختی و فاسد شدنی نیز از ساعت 12 تا 24 چهارشنبه و پنج شنبه و از ساعت شش صبح روز جمعه تا ساعت دو بامداد روز شنبه 14 دی از این محور ممنوع است.

رئیس پلیس راه مازندران گفت: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 13 روز جمعه تا ساعت یک بامداد روز شنبه از رودهن محدوده مشاء به سمت آمل ممنوع بوده و از ساعت 15 روز جمعه از آب اسک به سمت تهران به صورت یکطرفه خواهد بود.

وی به اعمال محدودیت ترافیکی در محور فیروزکوه اشاره کرد و افزود: تردد انواع تریلی به استثناء تریلی های حامل مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت شش صبح تا ساعت 24 روز جمعه از تهران به قائم شهر و بالعکس ممنوع است.

سرهنگ محمدنژاد گفت: مرکز کنتزل ترافیک فرماندهی پلیس راه مازندران با شماره تلفن های 2182934 و 2182920 و پیش شماره 0151 ساری، به طور شبانه روز پاسخگوی وضعیت راه های استان است.

حدود 10 هزار کیلومتر راه اصلی و فرعی در استان مازندران وجود دارد.