سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲۶ فروردین ۱۴۰۰

محدودیت های ترافیکی در جاده های استان مازندران - نمایش محتوای خبر

 

 

محدودیت های ترافیکی در جاده های استان مازندران

محدودیت های ترافیکی در جاده های استان مازندران

محدودیت های ترافیکی از روز چهارشنبه 3 آبان تا روز  شنبه 6  آبانماه در جاده های استان مازندران اعمال می شود.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما ، رییس پلیس راه استان مازندران گفت: تردد موتور سیکلت از ساعت 12 ظهر روز چهارشنبه 3 آبان  تا ساعت 6 صبح  روز شنبه 6 آبانماه  از محورهای کرج – چالوس ، هراز و سوادکوه و بالعکس ممنوع است.

تبصره-تردد موتور سیکلت های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.

سرهنگ قدمی افزود:  در محور کندوان: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14 تا 24  روز جمعه 5 آبانماه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 17 تا 24 روز جمعه 5 آبانماه  از مرزن آباد به سمت کرج بصورت یکطرفه خواهد بود.

به گفته وی ، تردد انواع تریلر ، کامیون و کامیونت به استثناء حاملان موادسوختی و یا فاسدشدنی از محور کرج – چالوس و بالعکس کماکان ممنوع است .

رییس پلیس راه استان مازندران تصریح کرد: در محور هراز ، تردد کلیه کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12  تا  24  روز چهارشنبه و همچنین از ساعت 8 تا 24 روز های پنجشنبه و جمعه از محور هراز ممنوع خواهد بود.

سرهنگ قدمی خاطر نشان کرد: در محور فیروزکوه، تردد کلیه تریلرها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 تا 24  روز جمعه 5 آبانماه از تهران به قائم شهر و بالعکس، ممنوع است.