سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

محدودیت های ترافیکی جاده های مازندران در پایان هفته تشدید می شود - نمایش محتوای خبر

 

 

محدودیت های ترافیکی جاده های مازندران در پایان هفته تشدید می شود

سرهنگ ˈ جعفر محمد نژاد ˈ روز چهارشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: اعمال محدودیت های ترافیکی از ساعت 12 امروز /چهارشنبه/ آغاز شد و تا ساعت 24 روز جمعه چهارم بهمن ماه ادامه دارد.

وی افزود: بر این اساس تردد موتورسیکلت از ساعت 12،30هر امروز تا ساعت 24 روز جمعه از محورهای کندوان (کرج - چالوس) ، هراز و فیروزکوه و بالعکس ممنوع است.

محمد نژاد با اشاره به ادامه ممنوعیت تردد انواع تریلی و کامیون از محور کرج - چالوس، ادامه داد: تردد انواع وسائط نقلیه از ساعت 14 روز جمعه الی ساعت یک بامداد روز شنبه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع است و تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 17 و 30 دقیقه روز جمعه تا ساعت 24 همانروز از 15 کیلومتر بالای مرزن آباد (دزدبن) به سمت کرج یکطرفه خواهد بود.

سرهنگ محمدنژاد با اشاره به ادامه ممنوعیت تردد هر نوع کامیون از محور هراز، گفت: تردد تمامی کامیون ها به استثنای کامیون های حامل مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 الی 24 روز چهارشنبه مورخ دوم بهمن ماه و از ساعت شش صبح تا ساعت 24 روز پنجشنبه و جمعه از محور هراز ممنوع است.

وی افزود: تردد هر نوع تریلر به استثنای تریلی های حامل مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت شش صبح تا ساعت 24 روز جمعه از تهران به قائمشهر و بلعکس ممنوع است.

فرمانده پلیس راه مازندران گفت: هم اکنون وضعیت ترافیک در محورهای کندوان (کرج ، چالوس)، هراز، فیروزکوه و کیاسر به سمت ساری در حوزه استحفاظی پلیس راه استان عادی و روان و شرایط جوی نیمه ابری و صاف است.

وی افزود: مرکز کنتزل ترافیک فرماندهی پلیس راه مازندران با شماره تلفن های 2182934 و 2182920 و پیش شماره 0151 ساری، به طور شبانه روز پاسخگوی وضعیت راه های استان است.

حدود 10 هزار کیلومتر راه اصلی و فرعی در استان مازندران وجود دارد.