جهش تولید | جمعه، ۳ بهمن ۱۳۹۹

محدودیت های ترافیکی جاده های مازندران برای تعطیلات نوروزی - نمایش محتوای خبر

 

 

محدودیت های ترافیکی جاده های مازندران برای تعطیلات نوروزی

پلیس راه مازندران محدودیت های ترافیکی محورهای مواصلاتی این استان را برای تعطیلات نوروزی اعلام کرد .

محدودیت های ترافیکی جاده های مازندران برای تعطیلات نوروزی

** مقررات عمومی ترافیکی
- تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت در روز سیزدهم فروردین در تمامی محورهای برون شهری کشور ممنوع است .
- عبور و مرور انواع موتورسیکلت در ایام اجرای طرح نوروزی در تمامی آزاد راهها و بزرگراهها و محورهایی که ضرورت ایجاب کند ، ممنوع خواهد بود.
** محور کرج – چالوس
- تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت کماکان در محور کرج – چالوس و بالعکس ممنوع است .
- تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15روز پنجشنبه 27 و جمعه 28 اسفند ماه جاری تا ساعت 6 صبح روز بعد از مرزن آباد به سمت کرج ممنوع است و با اعلام ماموران پلیس راه ، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 18 تا 6 روز بعد از میدان امیرکبیر کرج به سمت مرزن آباد یکطرفه خواهد شد.
- تردد انواع وسایل نقلیه در محور کرج – چالوس از ساعت 12 روزهای چهارم ، ششم و سیزدهم فروردین سال 95 تا ساعت سه بامداد روزهای بعد از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع است و از ساعت 16 تا 3 بامداد روزهای بعد هم از مرزن آباد به سمت کرج یکطرفه خواهد بود.
** محور هراز
- تردد انواع تریلر در محور هراز کماکان ممنوع است .
- تردد انواع کامیون و کامیونت از ساعت 12 چهارشنبه 26 اسفند 94 تا ساعت 2 بامداد هشتم فروردین سال 95 و از ساعت 8 صبح 11 فروردین تا ساعت 2 بامداد 15 فروردین از تهران به آمل و بالعکس ممنوع است .
- تردد انواع وسایل نقلیه در محور هراز از ساعت 13 روزهای پنجم ، ششم ، دوازدهم ، سیزدهم و چهاردهم تا ساعت 2 بامداد روزهای بعد از رودهن به آب آسک ممنوع است و تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15 همین روزها تا ساعت 2 بامداد روزهای بعد از آب اسک تا رودهن (محدوده مشاء) یکطرفه خواهد بود.
** محور فیروز کوه
- تردد انواع تریلر و کامیون از ساعت 8 روز پنجشنبه 27 اسفند تا ساعت 2 بامداد روز یکشنبه هشتم فروردین 95 از ساعت 8 روز چهارشنبه یازدهم تا ساعت 12 ظهر روز یکشنبه پانزدهم فروردین از تهران به قائمشهر و بالعکس ممنوع است .
پلیس راه کشور همچنین اعلام کرده است که در صورت نیاز به اعمال محدودیت های پیش بینی نشده در محورهای تحت پوشش استانها به منظور کنترل و تنظیم عبور و مرور وسایل نقلیه ، روسای قرارگاههای پلیس راه استان با هماهنگی پلیس راه ناجا و به صورت مقطعی و منطقه ای تصمیمات مقتضی را با در نظر گرفتن فرصت اطلاع سانی کافی اتخاذ خواهند کرد.
استان مازندران در نوروز سال 94 میزبان بیش از دو میلیون مسافر بود و پیش بینی می شود امسال آمار میهمانان نوروزی استان تا 20 درصد افزایش یابد.