جهش تولید | چهارشنبه، ۱۴ خرداد ۱۳۹۹

محدودیت های ترافیکی از امروز در جاده های مازندران اعمال می شود - نمایش محتوای خبر

 

 

محدودیت های ترافیکی از امروز در جاده های مازندران اعمال می شود

سرهنگ  جعفر محمدنژاد  افزود : این محدودیت های ترافیکی به خاطر اعلام تعطیلی چند روز آینده در تهران و احتمال افزایش حجم مسافرت های برون شهری به سمت شمال کشور در محورهای مواصلاتی مازندران به اجرا گذاشته می شود.

وی گفت : بر اساس اعلام قبلی ، محور هراز تا ساعت 16 امروز ، سه شنبه ، به علت انجام عملیات راهسازی و اتصال تونل های باند دوم بسته است ، ولی با گشایش این جاده ، تردد هر نوع کامیون به استثنای کامیون های حامل مواد سوختی و فاسدشدنی در آن تا هفدهم ماه آذر از ساعت شش تا 24 ممنوع خواهد بود.

او افزود : تردد هر نوع تریلر به استثنای تریلرهای حامل مواد سوختی و فاسد شدنی از جاده فیروزکوه نیز از امروز تا جمعه ، هفدهم آذر از ساعت شش تا 24 از تهران به قائمشهر و برعکس ممنوع است.

رییس پلیس راه مازندران گفت : تردد تمامی وسایل نقلیه از ساعت 12 تا 24 روز جمعه ، هفدهم آذر از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع است و از ساعت 15 و 30 دقیقه همین روز تا ساعت 24 نیز از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یکطرفه خواهد بود.

وی افزود : تردد تمامی وسایل نقلیه از ساعت 12 تا ساعت 24 روز جمعه ، هفدهم آذر ماه از رودهن ، محدوده مشاء به سمت آمل ممنوع است و از ساعت 13 و 30 دقیقه تا ساعت 24 نیز از آب اسک تا محدوده مشاء در رودهن به صورت یکطرفه خواهد بود.

سرهنگ محمدنژاد گفت : مرکز کنترل ترافیک پلیس راه مازندران با شماره تلفن 2182934 و پیش شماره 0151 به طور شبانه روز پاسخگوی وضعیت راه های استان است.

حدود 10 هزار کیلومتر راه اصلی و فرعی جزء حوزه استحفاظی پلیس راه استان است.