جهش تولید | سه‌شنبه، ۶ آبان ۱۳۹۹

محدودیت های ترافیکی آخر هفته محورهای کندوان ، هراز و فیروزکوه - نمایش محتوای خبر

 

 

محدودیت های ترافیکی آخر هفته محورهای کندوان ، هراز و فیروزکوه

مرکز مدیریت راه های مازندران محدودیت های ترافیکی در محورهای مواصلاتی کندوان، هراز و فیروزکوه را برای تعطیلات پایان هفته جاری اعلام کرد.

محدودیت های ترافیکی آخر هفته محورهای کندوان ، هراز و فیروزکوه

به گزارش روز چهارشنبه مرکز مدیریت راه های مازندران ، محدودیت های ترافیکی از ساعت 12 امروزچهارشنبه اعمال می شود و تا بامداد روز شنبه هفته آینده ادامه می یابد.
بر اساس این گزارش تردد موتور سیکلت از ساعت 12روز چهارشنبه بیست چهارم شهریور تا ساعت شش روز شنبه بیست و هفتم شهریور از محورهای کندوان ،هراز و سوادکوه ممنوع است.
محور کندوان
تردد انواع تریلر،کامیون و کامیونت در سه روز اینده از محور کرج- چالوس ممنوع است.
تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15 روز جمعه بیست و ششم شهریور تا یک بامداد روز شنبه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام مامورین پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 18 روز جمعه تا یک بامداد روز شنبه از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یکطرفه خواهد بود.
محور هراز
تردد کلیه تریلرها ازمحور هراز ممنوع است.
تردد کلیه کامیون ها وکامیونت ها به استثنای حاملین موادسوختی و فاسد شدنی از ساعت هشت تا 24 روزهای چهارشنبه ،پنجشنبه و جمعه این هفته از محور هراز ممنوع است.
محور سوادکوه
تردد کلیه تریلر ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت هشت تا 24 روزهای چهارشنبه بیست و چهارم و جمعه بیست و ششم شهریور از تهران به قائمشهر و بالعکس ممنوع است.
استان مازندران بیش از 10 هزار و 700کیلومتر راه اصلی و فرعی دارد.
کندوان ، هراز و فیروزه کوه سه محور اصلی مازندران است که این استان را به پایتخت و مناطق غربی کشور وصل می کند.
این سه محور شلوغ ترین جاده های مازندران در روزهای منتهی به تعطیلات عمومی است.