رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۲۴ مهر ۱۳۹۸

محدودیت های ترافیکی آخر هفته در محورهای کندوان , هراز و فیروزکوه - نمایش محتوای خبر

 

 

محدودیت های ترافیکی آخر هفته در محورهای کندوان , هراز و فیروزکوه

پلیس راه مازندران برای تسهیل در تردد خودروهای شخصی در محورهای کندوان , هراز و فیروزکوه محدودیت های ترافیکی را برای عصر چهارشنبه تا اواخر جمعه شب برای موتورسیکلت ها و خودروهای سنگین باری اعمال کرد.

محدودیت های ترافیکی آخر هفته در محورهای کندوان , هراز و فیروزکوه

به گزارش خبرنگار ایرنا، رئیس پلیس راه مازندران اعلام کرد : براساس این محدودیت ها تردد موتورسیکلت بجز موتورسیکلت های انتظامی و امدادی از ساعت 12 ظهر امروز چهارشنبه تا ساعت 24 روز جمعه 27 آذرماه از محور کندوان (چالوس- کرج) هراز، فیروزکوه و بالعکس ممنوع است.
سرهنگ محمدنژاد اظهارکرد: تردد انواع تریلر،کامیون و کامیونت از محور کرج چالوس و کرج به سمت مرزن آباد نیز از ساعت 14 تا ساعت 23 روز جمعه ممنوع است.
به گفته وی همچنین تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت امروز چهارشنبه تا ساعت 23 روز جمعه از 15 کیلومتری جنوب مرزن آباد (دزدبن ) به سمت کرج به صورت یک طرفه خواهد بود.
هراز ، فیروزکوه
رئیس پلیس مازندران محدودیت های ترافیکی آخر هفته برای محورهای هراز و فیروزکوه را نیز برای تمام خودروهای سنگین از ساعت هشت صبح امروز چهارشنبه تا ساعت 24 روز جمعه اعلام کرد که این محدودیت ها شامل تریلرهای حامل مواد سوختی و فاسد شدنی نخواهد شد.
مرکز کنترل ترافیک پلیس راه استان با خط امین 2182934 بطور شبانه روزی پاسخگوی وضعیت راههای استان است.
استان مازندران دارای ده هزار 480 کیلومتر راه اصلی و فرعی است و این استان از سه محور اصلی هراز، فیروزکوه و کندوان با پایتخت ارتباط دارد.