سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

محدودیت تردد در جاده‌های مازندران - نمایش محتوای خبر

 

 

محدودیت تردد در جاده‌های مازندران

محدودیت تردد در جاده‌های مازندران

رئیس پلیس راه مازندران در گفت و گو با خبرگزاری صداو سیما  با اشاره به تقارن روزهای پایانی هفته و تعطیلات عید سعید فطر،از اعمال محدودیت ترافیکی از فردا (چهارشنبه) تا یکشنبه 27 خرداد در جاده های ارتباطی استان خبر داد.
سرهنگ علیرضا قدمی گفت : بر این اساس در محور هراز اعمال محدودیت با ممنوعیت تردد کامیون و کامیونت به جزحاملان مواد سوختی و فاسد شدنی، چهارشنبه ازساعت 12 تا 24 ، روزهای پنج شنبه وجمعه از ساعت 6 تا 24 و از ساعت 6 صبح شنبه تا 12 ظهر یکشنبه اعلام شد.
به گفته وی؛ همچنین جاده هراز شنبه 26 خرداد ساعت 12 تا 24 از رودهن به شمال مسدود و از ساعت 14 تا 2 بامداد یکشنبه آمدو شد وسایل نقلیه از آب اسک به تهران یکطرفه خواهد بود.
سرهنگ قدمی محدودیت در محور کندوان را نیز روزهای پنج شنبه 24و شنبه 26 خرداد از ساعت 12 تا 24 ازسمت مرزن آباد به کرج مسدود و از ساعت 15 تا 2 بامداد روز بعد، رفت و آمد وسایل نقلیه از مرزن آباد به سمت کرج را یکطرفه اعلام کرد.
رئیس پلیس راه مازندران با بیان اینکه جاده سوادکوه هم چهارشنبه از ساعت 12 تا 24 و روزهای پنج شنبه ،جمعه و شنبه از ساعت 8 تا 24 تردد تریلی بجز حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی ممنوع است.