جهش تولید | دوشنبه، ۱۱ اسفند ۱۳۹۹

محدودیت ترافیکی در محورهای مواصلاتی مازندران اعمال می شود - نمایش محتوای خبر

 

 

محدودیت ترافیکی در محورهای مواصلاتی مازندران اعمال می شود

سرهنگ ˈجعفر محمدنژادˈ روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا در ساری افزود: با توجه به تعطیلات پایان هفته جاری و نیز برای افزایش ایمنی ، ایجاد کشش و تسهیل در امر عبور و مرور وسایل نقلیه ، محدودیت های ترافیکی در محورهای مواصلاتی این خطه در روزهای یاد شده اعمال خواهد شد.

وی اظهارداشت: تردد موتورسیکلت از ساعت 12 روز پنجشنبه 13 تیر ماه تا ساعت 24 روز جمعه 14 تیر ماه از محورهای کندوان ، هراز و فیروزکوه و بالعکس ممنوع است .

وی بیان داشت: همچنین تردد کلیه کامیون ها به استثنای مواد سوختی و فاسد شدنی در محور هراز از ساعت 12 روز پنجشنبه تا ساعت 24 روز جاری و نیز از ساعت شش صبح فردا جمعه تا ساعت 24 همان روز ممنوع است.

وی اظهارداشت: تردد کلیه تریلی ها به استثنای مواد سوختی و فاسد شدنی در محور کندوان از ساعت شش صبح فردا جمعه الی 24 همانروز و نیز تردد انواع وسائط نقلیه در همین محور از ساعت 14 فردا جمعه تا یک بامداد روز شنبه از سمت کرج به سمت مرزن آباد ممنوع است.

وی ادامه داد: همچنین تردد انواع وسائط نقلیه از ساعت 17 روز جمعه الی یک بامداد روز شنبه از 15 کیلومتری بالای مرزن آباد (دزدبن) به سمت کرج به صورت یک طرفه خواهد بود.

فرماندهی پلیس راه مازندران در باره محدودیت ترافیکی در محور فیروزکوه گفت: تردد کلیه تریلی ها به استثنای مواد سوختی و فاسد شدنی از محور فیروزکوه از ساعت شش صبح فرداد جمعه الی 24 همانروز ممنوع است.

سرهنگ محمدنژاد افزود: مرکز کنتزل ترافیک فرماندهی پلیس راه استان مازندران با شماره تلفن های 2182934 و 2182920 بطور شبانه روز پاسخگوی وضعیت راه های استان است.

حدود 10 هزار کیلومتر راه اصلی و فرعی در استان مازندران وجود دارد.