جهش تولید | سه‌شنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۹

محدودیت ترافیکی در محورهای مواصلاتی مازندران اعمال می شود - نمایش محتوای خبر

 

 

محدودیت ترافیکی در محورهای مواصلاتی مازندران اعمال می شود

سرهنگ ˈجعفر محمدنژادˈ روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا در ساری افزود: با توجه به تعطیلات پایان هفته جاری و فرارسیدن سالروز میلاد با سعادت منجی عالم بشریت حضرت مهدی (عج) در روز دو شنبه هفته آینده ، برای افزایش ایمنی ، ایجاد کشش و تسهیل در امر عبور و مرور وسایل نقلیه ، محدودیت های ترافیکی در محورهای مواصلاتی این خطه اعمال خواهد شد.

وی اظهارداشت: تردد موتور سیکلت از ساعت 12 ظهر روز گذشته 29 خرداد ماه تا ساعت 24 روز دوشنبه سوم تیرماه از محورهای کندوان ، هراز و فیروزکوه و بالعکس ممنوع است .

وی بیان داشت: همچنین تردد انواع تریلی و کامیون ها از محورˈ کرج – چالوسˈ کماکان ممنوع بوده و تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14 تا ساعت 24 روز های جمعه و دوشنبه 31 خرداد ماه و سوم تیرماه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع می باشد.

وی اضافه کرد: در همین ارتباط تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 17 تا ساعت 24 روزهای جمعه و دوشنبه از 15 کیلومتری بالای مرزن آباد (دزدبن) به سمت کرج به صورت یک طرفه خواهد بود.

فرماندهی پلیس راه مازندران گفت: تردد کلیه تریلی ها از محور هراز کماکان ممنوع می باشد و تردد کلیه کامیون ها به استثنای کامیون های حامل مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 تا ساعت 24 روز های چهارشنبه و پنج شنبه 29 و 30 خرداد ماه و از ساعت شش صبح تا ساعت 24 روز جمعه 31 خرداد ماه از این محور ممنوع است .

سرهنگ محمدنژاد افزود: همچنین تردد کلیه کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 تا ساعت 24 روز یکشنبه دوم تیر ماه و همچنین از ساعت شش صبح تا ساعت 24 روز دوشنبه سوم تیرماه از محور هراز ممنوع می باشد .

وی ادامه داد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14 و 30 دقیقه تا ساعت 24 روز های جمعه و دوشنبه 31خرداد ماه و سوم تیرماه از رودهن محدوده ˈمشاءˈ به سمت آمل ممنوع بوده و تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 16 تا ساعت 24 روزهای مذکور ازآب اسک تا رودهن به صورت یکطرفه خواهد بود.

وی اظهارداشت: در همین ارتباط محور فیروزکوه ، تردد کلیه تریلی ها به استثنای تریلی های حامل مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت هفت صبح تا ساعت 24 روز جمعه 31 خرداد ماه و همچنین روز دوشنبه سوم تیرماه از تهران به قائم شهر و بالعکس ممنوع است .

وی بیان داشت: مرکز کنتزل ترافیک فرماندهی پلیس راه استان مازندران با شماره تلفن های 2182934 و 2182920 بطور شبانه روز پاسخگوی وضعیت راه های استان می باشد.

حدود 10 هزار کیلومتر راه اصلی و فرعی در استان مازندران وجود دارد.