جهش تولید | دوشنبه، ۱۲ خرداد ۱۳۹۹

محدودیت‌های ترافیکی در همه محورهای مازندران - نمایش محتوای خبر

 

 

محدودیت‌های ترافیکی در همه محورهای مازندران

رئیس پلیس راه مازندران با اشاره به ترافیک سنگین در همه محورهای مازندران گفت: با توجه به تعطیلات نوروزی و تسهیل در تردد وسایل نقلیه محدودیت‌های ترافیکی در محورهای استان مازندران اعمال می‌شود.

محدودیت‌های ترافیکی در همه محورهای مازندران

جعفر محمدنژاد درباره وضعیت راه‌های مازندران در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، اظهار کرد: در حال حاضر در تمامی محورهای مازندران شاهد ترافیک سنگین هستیم.

وی با اشاره به اینکه سطح محورهای مازندران خشک است و مشکل خاصی وجود ندارد، افزود: با توجه به تعطیلات نوروزی و تسهیل در تردد وسایل نقلیه محدودیت‌های ترافیکی در محورهای استان اعمال می‌شود.

رئیس پلیس راه مازندران با اعلام اینکه تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت‌ها از محور کرج ـ چالوس ممنوع است، یادآور شد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 12 روز جمعه شش فروردین ماه 95 تا ساعت 3 بامداد روز شنبه هفتم از کرج به مرزن‌آباد ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس‌راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 16 روز جمعه شش فروردین تا ساعت سه بامداد روز شنبه از 15 کیلومتری مرزن‌آباد (دزبن) به‌سمت کرج به‌صورت یک‌طرفه است.

این مسئول با اشاره به ممنوع بودن تردد انواع تریلی در محور هراز، اضافه کرد: تردد انواع کامیون تا ساعت دو بامداد روز هشتم فروردین‌ماه سال 95 از محور هراز ممنوع اعلام شده است.

محمدنژاد بیان کرد: تردد انواع وسایل نقلیه روزهای پنج‌شنبه 5 و جمعه 6 فروردین ماه از ساعت 13 تا 2 بامداد از رودهن به آب‌اسک ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15 تا ساعت 2 بامداد از آب‌اسک به رودهن به‌صورت یک‌طرفه است.

وی اضافه کرد: تردد انواع تریلی و کامیون تا ساعت 2 بامداد روز هشتم فروردین 95 از تهران به قائم‌شهر و بالعکس ممنوع است.

رئیس پلیس راه مازندران با تأکید بر رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی در محورهای مازندران، خاطرنشان کرد: توصیه ما به تمام رانندگان وسایل نقلیه این است که با رعایت سرعت مطمئنه و پرهیز از عجله و شتاب رانندگی کرده و با همکاری پلیس راه، سلامتی خود و خانواده را تضمین کنند.

محمدنژاد در پایان گفت: تلفن مرکز کنترل راه‌های مازندران با شماره‌های 2182934 و 2182920 با پیش شماره 011 به‌صورت شبانه‌روزی آماده پاسخگویی به هم‌وطنان در مورد آخرین وضعیت راه‌های استان است.