جهش تولید | دوشنبه، ۱۲ خرداد ۱۳۹۹

محدودیت‌های ترافیکی در محورهای مواصلاتی مازندران اعمال می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

محدودیت‌های ترافیکی در محورهای مواصلاتی مازندران اعمال می‌شود

جعفر محمدنژاد در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در ساری گفت: به مناسبت مراسم سوگواری اربعین حسینی محدودیت‌های ترافیکی در محورهای مواصلاتی مازندران اعمال می‌شود.

وی اظهارکرد: با توجه به وضعیت جوی مازندران لازم است رانندگان با رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی تردد کنند و با این کار سلامتی خود و خانواده خود را تضمین کنند.

فرمانده پلیس راه مازندران بیان ‌داشت: تردد تمامی کامیون‌ها از ساعت 6 صبح تا 24 روزهای چهارشنبه 19، پنج‌شنبه 20 و جمعه 21 آذرماه جاری در محور هراز ممنوع است.

محمدنژاد ادامه داد: همچنین تردد کامیون‌ها در محور قائمشهر به فیروزکوه و بالعکس از ساعت 6 صبح تا 24 روزهای جمعه 21 و شنبه 22 آذرماه جاری ممنوع است.

وی با اعلام اینکه تردد تمامی تریلرها از محور کندوان کماکان ممنوع است، افزود: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 2 تا 24 روز شنبه 22 آذرماه جاری از کرج به سمت مرزن‌آباد ممنوع است.

فرمانده پلیس راه مازندران تصریح کرد: همچنین تردد انواع وسایل نقلیه در محور کندوان از ساعت 17 تا 24 روز شنبه 22 آذرماه جاری از مرزن‌آباد به سمت کرج به ‌صورت یک‌طرفه است.

محمدنژاد ادامه داد: همچنین از ساعت 16 تا 23 روز جمعه 21 آذرماه جاری تردد وسایل نقلیه از میدان امیرکبیر کرج تا دهنه شمالی تونل کندوان ممنوع ‌است.

وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر لاین شمال به جنوب و لاین جنوب به شمال آزادراه تهران ـ شمال مسدود است و رانندگان می‌توانند از جاده قدیمی تردد کنند.

فرمانده پلیس راه مازندران با تاکید بر رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی برای افراد، اظهار داشت: با توجه به وضعیت جوی استان و احتمال لغزنده بودن جاده‌ها، توصیه ما به رانندگان این است که زنجیر چرخ و تجهیزات زمستانی را به همراه داشته باشند.

محمدنژاد ادامه داد: تلفن مرکز کنترل راه‌های مازندران با شماره‌های 2182934 با پیش‌شماره 011 به‌صورت شبانه‌روزی آماده پاسخگویی به هم‌وطنان در مورد آخرین وضعیت راه‌های استان است.

{jcomments off}