سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

محدودیت‌های ترافیکی در محورهای مازندران اعمال می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

محدودیت‌های ترافیکی در محورهای مازندران اعمال می‌شود

سرپرست پلیس‌راه مازندران گفت: محدودیت‌های ترافیکی از امروز در محورهای مازندران اعمال می‌شود.

محدودیت‌های ترافیکی در محورهای مازندران اعمال می‌شود

محمدرضا خسرویان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، اظهار کرد: در حال حاضر آمد و شد خودروها در محورهای مازندران به‌صورت عادی و روان است.

وی با بیان اینکه تردد در تمامی محورهای مازندران جریان دارد، افزود: از نظر جوی نیز مشکل خاصی وجود ندارد.

سرپرست پلیس‌راه مازندران با اشاره به اینکه به‌منظور افزایش ایمنی و تسهیل در امر عبور و مرور وسایل نقلیه محدودیت‌های ترافیکی در محورهای استان اعمال می‌شود، افزود: تردد موتورسیکلت از ساعت 12 روز چهارشنبه 24 تا ساعت 6 روز یک‌شنبه 28 آذر ماه امسال از محورهای کرج-چالوس، هراز، سوادکوه، تهران- سمنان- مشهد و بالعکس ممنوع است.

خسرویان ادامه داد: البته تردد موتورسیکلت‌های انتظامی و امدادی برای انجام مأموریت‌های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع است.

وی با اعلام اینکه تردد انواع تریلی، کامیون و کامیونت کماکان از محور کندوان ممنوع است، بیان کرد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14 تا 23 روز شنبه 27 آذر ماه امسال از کرج به مرزن‌آباد ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس‌راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 17 تا 23  همان روز از مرزن‌آباد به‌سمت کرج به‌صورت یک‌طرفه است.

سرپرست پلیس‌راه مازندران به ممنوع بودن تردد تمامی تریلرها از محور هراز اشاره کرد و افزود: تردد انواع کامیون و کامیونت‌ها به‌استثنای حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت 8 تا 22 روزهای چهارشنبه 24، پنج‌شنبه 25، جمعه 26 و شنبه 27 آذر ماه امسال از این محور ممنوع است.

خسرویان اضافه کرد: تردد تمامی وسایل نقلیه از ساعت 14 تا 23 روز شنبه 27 آذر ماه امسال از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و از ساعت 16 تا 23 همان روز از آب اسک به سمت تهران به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.

سرپرست پلیس‌راه مازندران یادآور شد: تردد انواع تریلی به‌استثنای حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت 8 تا 22 روزهای چهارشنبه 24 و شنبه 27 آذر ماه امسال از محور تهران به قائم‌شهر و بالعکس ممنوع است.

خسرویان با تأکید بر رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی در محورهای مازندران، خاطرنشان کرد: توصیه ما به تمام رانندگان وسایل نقلیه این است که با رعایت سرعت مطمئنه و پرهیز از عجله و شتاب رانندگی کرده و با همکاری پلیس‌راه، سلامتی خود و خانواده را تضمین کنند.

وی در پایان گفت: تلفن مرکز کنترل راه‌های مازندران با شماره‌های 2182934 و 2182920 با پیش شماره 011 به‌صورت شبانه‌روزی آماده پاسخگویی به هموطنان در مورد آخرین وضعیت راه‌های استان است.