جهش تولید | جمعه، ۲۸ شهریور ۱۳۹۹

محدودیت‌های ترافیکی در محورهای مازندران اعمال می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

محدودیت‌های ترافیکی در محورهای مازندران اعمال می‌شود

رئیس پلیس‌راه مازندران با اشاره به بارش خفیف برف در محور کندوان گفت: محدودیت‌های ترافیکی در محورهای استان اعمال می‌شود.

محدودیت‌های ترافیکی در محورهای مازندران اعمال می‌شود

جعفر محمدنژاد امروز درباره آخرین وضعیت محورهای مازندران در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری اظهار کرد: در حال حاضر در ارتفاعات محور کندوان شاهد بارش خفیف برف هستیم و در محورهای هراز و فیروزکوه وضعیت به صورت ابری است.

وی با بیان اینکه وضعیت ترافیک در محورهای مازندران به‌ صورت عادی و روان است و مشکل خاصی وجود ندارد، افزود: همچنین سطح تمامی محورهای مازندران به صورت لغزنده است و رانندگان باید با احتیاط بیشتری در آن تردد کنند.

رئیس پلیس‌راه مازندران با تأکید بر رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی در محورهای مازندران با توجه به لغزنده بودن خاطرنشان کرد: به تمام رانندگان وسایل نقلیه توصیه می‌کنیم که با رعایت سرعت مطمئنه و پرهیز از عجله و شتاب رانندگی کرده و با همکاری پلیس‌راه سلامتی خود و خانواده‌شان را تضمین کنند.

محمدنژاد ادامه داد: همچنین رانندگان تجهیزات زمستانی به‌ ویژه زنجیر چرخ به همراه داشته باشند.

وی با اشاره به اعمال محدودیت‌های ترافیکی در محورهای مازندران تصریح کرد: تردد موتورسیکلت از ساعت 12 روز چهارشنبه هفتم تا ساعت 24 روز جمعه 9 بهمن‌ماه امسال در تمامی بزرگراه‌ها، آزادراه‌ها و محورهای محور کندوان (کرج - چالوس)، هراز، فیروزکوه و بالعکس ممنوع است.

رئیس پلیس‌راه مازندران با بیان اینکه تردد انواع تریلرها، کامیون و کامیونت‌ها از محور کرج ـ چالوس ممنوع است، خاطرنشان کرد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14 تا 23 روز جمعه 9 بهمن‌ماه امسال از کرج به مرزن‌آباد ممنوع است و با اعلام مأموران پلیس‌راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 17:30 تا 23 همان روز از 15 کیلومتری مرزن‌آباد (دزبن) به‌ سمت کرج به‌ صورت یکطرفه انجام می‌شود.

محمدنژاد با اشاره به ممنوع بودن تردد انواع تریلی در محور هراز اظهار کرد: تردد انواع کامیون به‌ جزء حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت هشت تا 24 روزهای چهارشنبه هفت، پنج‌شنبه هشت و جمعه 9 بهمن‌ماه امسال از محور هراز ممنوع اعلام شده است.

وی ادامه داد: همچنین تردد انواع تریلی به‌ جزء حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت هشت تا 24 روز جمعه 9 بهمن‌ماه امسال از تهران به قائمشهر و بالعکس ممنوع است.

رئیس پلیس‌راه مازندران در پایان گفت: تلفن مرکز کنترل راه‌های مازندران با شماره‌های 2182934 و 2182920 با پیش‌شماره 011 به‌ صورت شبانه‌روزی آماده پاسخگویی به هموطنان در مورد آخرین وضعیت راه‌های استان است.