رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۲ آبان ۱۳۹۸

محدودیت‌های ترافیکی در محورهای مازندران اعمال می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

محدودیت‌های ترافیکی در محورهای مازندران اعمال می‌شود

رئیس پلیس‌راه مازندران گفت: محدودیت‌های ترافیکی در محورهای مازندران اعمال می‌شود.

محدودیت‌های ترافیکی در محورهای مازندران اعمال می‌شود

جعفر محمدنژاد امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری با اشاره به اعمال محدودیت‌های ترافیکی به‌ مناسبت ایام اربعین حسینی در محورهای مازندران، اظهار کرد: تردد موتورسیکلت روزهای سه‌شنبه 10، چهارشنبه 11، پنج‌شنبه 12 و جمعه 13 آذرماه امسال در تمامی بزرگ‌راه‌ها، آزادراه‌ها و محورهای محور کندوان (کرج ـ چالوس)، هراز، فیروزکوه و بالعکس ممنوع است.

وی با بیان اینکه تردد انواع تریلرها، کامیون و کامیونت‌ها از محور کرج ـ چالوس ممنوع است، افزود: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 13 روز جمعه 13 تا ساعت دو بامداد روز شنبه 14 آذرماه امسال از کرج به مرزن‌آباد ممنوع است و با اعلام مأموران پلیس‌راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 16:30 روز جمعه 13 تا ساعت دو بامداد روز شنبه 14 آذرماه امسال از 15 کیلومتری مرزن‌آباد (دزبن) به‎سمت کرج به‎صورت یک‌طرفه است.

رئیس پلیس‌راه مازندران به اشاره به ممنوع بودن تردد انواع تریلی در محور هراز، تصریح کرد: تردد انواع کامیون از ساعت شش تا 24 روزهای سه‌شنبه 10، چهارشنبه 11، پنج‌شنبه 12 و جمعه 13 آذرماه امسال از محور هراز ممنوع اعلام شده است.

محمدنژاد بیان کرد: همچنین تردد انواع تریلی به‌استثنای حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت شش تا 24 روزهای سه‌شنبه 10 و جمعه 13 آذرماه امسال از تهران به قائم‌شهر و بالعکس ممنوع است.

وی درباره وضعیت جاده‌های مازندران، خاطرنشان کرد: در حال حاضر سطح جاده‌های مازندران خشک است و شاهد بارش نیستیم.

رئیس پلیس‌راه مازندران در مورد وضعیت ترافیکی، اضافه کرد: وضعیت ترافیک در محورهای مازندران عادی و روان است و مشکل خاصی وجود ندارد.

محمدنژاد با تأکید بر رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی در محورهای مازندران، خاطرنشان کرد: توصیه ما به تمام رانندگان وسایل نقلیه این است که با رعایت سرعت مطمئنه و پرهیز از عجله و شتاب رانندگی کرده و با همکاری پلیس‌راه، سلامتی خود و خانواده را تضمین کنند.

رئیس پلیس‌راه مازندران افزود: با توجه به بارش باران در پایان هفته جاری لازم است رانندگان تجهیزات زمستانی به‌ویژه زنجیرچرخ را به همراه داشته باشند.

وی در پایان گفت: تلفن مرکز کنترل راه‌های مازندران با شماره‌های 2182934 و 2182920 با پیش‌شماره 011 به‌صورت شبانه‌روزی آماده پاسخگویی به هموطنان در مورد آخرین وضعیت راه‌های استان است.