جهش تولید | چهارشنبه، ۱۳ اسفند ۱۳۹۹

محدودیت های ترافیکی در محورهای مواصلاتی مازندران اعمال می شود - نمایش محتوای خبر

 

 

محدودیت های ترافیکی در محورهای مواصلاتی مازندران اعمال می شود

سرهنگ ˈ جعفر محمدنژاد ˈ به خبرنگار ایرنا در ساری گفت: این طرح به منظور افزایش ایمنی ، ایجاد کشش و آسان سازی عبور و مرور وسایل نقلیه در روزهای پنجشنبه، جمعه، شنبه و یکشنبه به مرحله اجرا در خواهد آمد.

وی اظهار داشت: بر این اساس ، تردد موتور سیکلت از ساعت 12 ظهر روز پنجشنبه 22 فروردین الی ساعت 22 روز یکشنبه 25 فروردین از محورهای کرج - چالوس ، هراز و فیروزکوه و بر عکس ممنوع است.

او افزود: ممنوعیت تردد انواع تریلر و کامیون از محور کرج - چالوس کماکان ادامه دارد و تردد سایر وسایل نقلیه هم از ساعت 14 و 15 دقیقه الی 21 و 30 دقیقه روز جمعه 23 و یکشنبه مورخه 25 فروردین از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع است.

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی مازندران گفت: همچنین تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 17 تا ساعت 21 و 30 دقیقه روزهای جمعه این هفته و یکشنبه هفته آینده از 15 کیلومتری بالای مرزن آباد (دزبن) به سمت کرج یک طرفه خواهد بود.

وی افزود: ممنوعیت تردد هر نوع تریلر از محور هراز کماکان ادامه دارد و تردد تمامی کامیون ها به استثنای کامیون های حامل موادسوختی و فاسد شدنی هم از ساعت 12 تا 21 و 30 دقیقه روز پنجشنبه (امروز) و از ساعت شش صبح تا ساعت 21 و 30 دقیقه روز جمعه (فردا) از این محور ممنوع است.

او ادامه داد: تردد هر نوع تریلر به استثنای تریلرهای حامل مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت شش صبح تا ساعت 21 و 30 دقیقه روز جمعه هم از تهران به قائمشهر و بر عکس ممنوع است.

محمد نژاد گفت: در حال حاضر وضعیت ترافیکی محورهای مواصلاتی استان عادی است و تردد به صورت روان در جاده‌ها انجام می‌گیرد.

وی افزود : مرکز کنترل ترافیک فرماندهی پلیس راه مازندران به طور شبانه روزی با شماره تلفن 2182934 -051 آماده پاسخگویی در مورد وضعیت راه های استان است.

حدود 10 هزار کیلومتر راه اصلی و فرعی در مازندران وجود دارد.