جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

مجتمع سردخانه 9 هزار تنی دو مداره در تنکابن افتتاح شد - نمایش محتوای خبر

 

 

مجتمع سردخانه 9 هزار تنی دو مداره در تنکابن افتتاح شد

همزمان با نخستین روز از دهه مبارک فجر مجتمع سردخانه 9 هزار تنی دو مداره توسط بخش خصوصی در روستای کترا شهرستان تنکابن افتتاح شد.

مجتمع سردخانه 9 هزار تنی دو مداره در تنکابن افتتاح شد

به گزارش خبرنگار ایرنا ، مدیر جهاد کشاورزی تنکابن در آئین افتتاح این سردخانه گفت : این سردخانه در زمینی به مساحت 14 هزار متر مربع و با زیر بنای هفت هزارو 436 متر مربع تاسیسات و یک هزار و 31 متر مربع ساختمان اداری ساخته شده است.
نریمان اوجانی مساحت سردخانه پنج هزار و 910 متر مربع اعلام کرد و افزود : برای ساخت این سردخانه که اعتبار آن توسط بخش خصوصی تامین شده 300 میلیارد ریال هزینه شده است.
وی اظهار داشت : مدت ساخت این سردخانه کمتر از 17 ماه بوده و برای 150 نفر به طور مستقیم و غیر مستقیم شغل ایجاد شده است.
مدیر جهاد کشاورزی تنکابن خواستار به کار گیری نیروهای ماهر و تحصیلکرده بومی در این سردخانه شد.
فرماندار تنکابن نیز در این آئین بر ضرورت ایجاد چنین مجتمع هایی در منطقه تاکید کرد و گفت : توجه به اشتغال و توسعه می تواند کشور را از مشکلات اقتصادی موجود رهایی بخشد و رونق اقتصادی را به کشور برگرداند.
سید امیر حسینی جو افزود : باید با ایجاد و ثبات امنیت ، اقتصاد کشور را تقویت کنیم تا مشکلاتی که دشمنان برای ما به وجود می آورند بی تاثیر باشد.
وی با بیان اینکه دستاورد های انقلاب ارزان به دست نیامده است ، اظهار داشت : در کشوری زندگی می کنیم که یک خانواده چهار شهید تقدیم انقلاب و اسلام کرده است و بنابراین وظیفه همه ماست که برای کاهش مشکلات ایران اسلامی تلاش کنیم.
فرماندار تنکابن خاطر نشان کرد : باید زمینه را برای سرمایه گذاران در منطقه فراهم کرد تا مشکلات بیکاران به حداقل برسد.
روستای کترا از توابع بخش نشتا در شهرستان 150 هزار نفری تنکابن واقع است.