جهش تولید | چهارشنبه، ۱۴ خرداد ۱۳۹۹

متصدیان 23 واحد صنفی متخلف در مازندران تعزیر شدند - نمایش محتوای خبر

 

 

متصدیان 23 واحد صنفی متخلف در مازندران تعزیر شدند

مهدی عباسیˈ از تعزیر یک واحد شرکت عرضه کننده ماشین آلات در آمل به خاطر گرانفروشی خبر داد و گفت: رئیس شعبه دوم تعزیرات حکومتی آمل با بررسی گزارش و احراز تخلف صورت گرفته، متصدی این واحد را به جریمه نقدی به مبلغ 257میلیون و 200هزار ریال در حق دولت و شاکی خصوصی محکوم کرد.

وی افزود: یک واحد عرضه کننده لوازم خانگی قاچاق در ساری از سوی رئیس شعبه قاچاق تعزیرات حکومتی این شهرستان به جریمه نقدی به مبلغ 40 میلیون ریال و ضبط کالای مکشوفه محکوم شد.

او ادامه داد: 12 واحد عرضه کننده سیگار و لوازم آرایشی قاچاق در بابلسر و چهار واحد عرضه کننده سیگار قاچاق در بهشهر به پرداخت جزای نقدی محکوم شدند.

عباسی همچنین از تعزیر یک واحد الکتریکی در نوشهر به علت گرانفروشی ، عدم درج قیمت و عدم صدور فاکتور خبر داد و گفت: متخلفان به پرداخت 22 میلیون و 517 هزار و 500 ریال در حق دولت و مبلغ چهار میلیون و 883 هزار و 500 ریال در حق شاکی خصوصی محکوم شدند.

مدیرکل تعزیرات حکومتی مازندران از تعزیر یک واحد شرکت تولیدی شن و ماسه در سوادکوه به علت گرانفروشی خبر داد و افزود: رئیس تعزیرات حکومتی سواد کوه با بررسی گزارش و احراز تخلف صورت گرفته، این واحد را به جریمه نقدی 57 میلیون و 200 هزار ریال در حق دولت محکوم کرد.

عباسی ادامه داد: سه واحد نانوایی در ساری به خاطر عدم رعایت بهداشت به پرداخت جریمه نقدی محکوم شدند.