جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۹

مایحتاج عمومی مردم آسیب دیده غرب مازندران تامین شده است - نمایش محتوای خبر

 

 

مایحتاج عمومی مردم آسیب دیده غرب مازندران تامین شده است

ˈ محمد محمدپور ˈ روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگاران از برنامه ریزی برای پخت و عرضه نان در روستاهای غرب مازندران خبر داد و افزود : با بهره گیری از ژنراتورهای برق هیات های مذهبی و مساجد، نانوایی ها مشغول فعالیت شدند.

وی ادامه داد : همچنین تا کنون علاوه بر توزیع یکصد هزار قرص نان بین آسیب دیدگان ، بیش از 150 تا 200 تن آرد هم برای نانوایی های منطقه ارسال شد.

محمدپور گفت : تعداد قابل توجهی آب معدنی با مشارکت واحدهای تولیدی در مناطق آسیب دیده توزیع شد و بازرسی از واحدهای عرضه کننده اقلام غذایی هم در منطقه در انجام است و با متخلفان احتمالی نیز برخورد لازم صورت می گیرد.

وی افزود : بررسی ها نشان می دهد که بیشتر واحدهای عرضه کننده مواد غذایی موازین را رعایت می کنند و حتی برخی از واحدها با توجه به شرایط ایجاد شده به صورت اقساط ، اقلام را در اختیار مردم قرار می دهند.

رییس سازمان صنعت و معدن مازندران وضعیت شهرها غرب از نظر بازگشایی مغازه های ضروری و واحدهای عرضه کننده نان را عادی توصیف کرد و گفت : به سرعت در حال برنامه ریزی برای پخت و عرضه نان در روستاها هستیم.

وی بر لزوم ساماندهی در ارائه خدمات در روستاها تاکید کرد و افزود : درصدد فعال کردن شرکت های پخش در روستاها هستیم ولی راه های دسترسی همچنان مانع اصلی در ارائه خدمات است.