سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

مانور پیشگیری از خطرات صنعت فاضلاب در جویبار برگزار می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

مانور پیشگیری از خطرات صنعت فاضلاب در جویبار برگزار می‌شود

جانشین فرمانده پدافند غیرعامل شرکت آبفای شهری مازندران گفت: به مناسبت هفته پدافند غیرعامل، مانور حفاظت، ایمنی و پیشگیری از حوادث و خطرات صنعت فاضلاب در شهرستان جویبار برگزار می‌شود.

مانور پیشگیری از خطرات صنعت فاضلاب در جویبار برگزار می‌شود

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری به نقل از روابط عمومی شرکت آبفاشهری مازندران، محمدرضا محمودی اظهار کرد: این شرکت در نظر دارد به مناسبت هفته پدافند غیرعامل و نیز در راستای آموزش همگانی با نگاه ویژه به دانش‌آموزان، مانور شهری حفاظت، ایمنی و پیشگیری از حوادث و خطرات صنعت فاضلاب را به اجرا در آورد.

وی با بیان اینکه این مانور صبح روز یک‌شنبه دهم آبان‌ماه، جنب مصلی نماز جمعه شهر جویبار برگزار می‌شود، بیان داشت: در اجرای این مانور دستگاه‌های اجرایی، امنیتی و امدادی همچون نیروی انتظامی، اورژانس 115، آموزش و پرورش، هلال احمر و آتش‌نشانی نیز مشارکت دارند.

جانشین فرمانده پدافند غیرعامل شرکت آبفای شهری مازندران، ادامه داد: در مجموع بیش از 15 نیروی امدادی، اجرایی و امنیتی در این مانور حضور دارند.

محمودی شناسایی خطرات احتمالی و نیز آمادگی مقابله با این خطرات را از اهداف مهم پدافند غیر عامل دانست و گفت: چهارم تا 9 آبان‌ماه هفته ملی پدافند غیرعامل با شعار پدافند غیرعامل، مصون‌سازی کشور با همدلی و هم‌زبانی دولت و ملت نام‌گذاری شده است.