سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

مانور خودرویی دستگاه‌های ستاد تسهیلات نوروزی در میاندورود برگزار شد - نمایش محتوای خبر

 

 

مانور خودرویی دستگاه‌های ستاد تسهیلات نوروزی در میاندورود برگزار شد

مانور خودرویی دستگاه‌های ستاد دائمی تسهیلات نوروزی میاندورود هم‌زمان در سراسر مازندران برگزار شد.

مانور خودرویی دستگاه‌های ستاد تسهیلات نوروزی در میاندورود برگزار شد

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان میاندورود، مانور خودرویی با به حرکت درآمدن دستگاه‌های عضو ستاد دائمی تسهیلات نوروزی، صبح امروز هم‌زمان در سراسر مازندران از مقابل فرمانداری میاندورود برگزار شد.

در این ستاد خودروهای دستگاه‌های عضو این ستاد اعم از راهداری، نیروی انتظامی، مدیریت بحران، صنعت، معدن و تجارت، اورژانس، اتاق اصناف، هلال احمر، حمل و‌ نقل و ... شرکت داشتند.

ارسطو قادری در حاشیه آیین مانور خودرویی دستگاه‌های عضو ستاد تسهیلات سفر نوروزی، اظهار کرد: طی برگزاری جلسات متعددی با مسئولان میاندورودی برای آماده‌سازی و استقبال از مسافران و گردشگران داخلی و خارجی با آمادگی کامل میزبان مسافران در ایام نوروز هستیم.

وی با اشاره به اینکه میاندورود در منطقه‌ای واقع شد که همه ساله میزبان جمع وسیعی از مسافران داخلی و خارجی است، افزود: این شهرستان با دارا بودن مناطق بکر طبیعی جنگل، کوه، دریا و حیات‌ وحش دشت‌ناز همه ساله شاهد خیل وسیعی از مسافران و گردشگران است که موظف هستیم با بیشترین توان و نیروی انسانی در تداعی سفر خوش برای مسافران تلاش کنیم.

فرماندار میاندورود هدف از برگزاری این مانور را حفظ آمادگی نیروها و دستگاه‌های خدماتی دانست و تصریح کرد: همه ادارات و دستگاه‌های اجرایی آمادگی کامل برای مسافران نوروزی را دارند تا سفری امن و ایمن برای گردشگران رقم بخورد.

قادری اضافه کرد: برنامه‌های متعددی برای جمع‌آوری متکدیان از سطح این شهرستان انجام شد، برای اسکان مسافران نیز چهار مدرسه از طریق آموزش و پرورش میاندورود گزارش شده است.

وی در پایان گفت: میاندورود در سفرهای نوروزی یکی از پرترددترین محورها به‌شمار می‌رود که نیازمند توجه ویژه ترافیکی برای ورود و خروج مسافران بوده که در این راستا وظایف مهم شورای ترافیک یکی از مهم‌ترین اقداماتی است که موجب مدیریت ترافیک می‌شود. 

به گزارش فارس، شهرستان میاندورود با وجود مناطق بکر و طبیعی و جاذبه‌های گردشگری همه‌ساله به‌‌ویژه در آغاز سال شاهد حضور مسافران و گردشگران داخلی و خارجی است و این شهرستان از غرب وصل به ساری و از شرق وصل به شهرستان نکا بوده که بیش از 55 هزار نفر جمعیت دارد.