سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

مازنی ها یک هزار متر مربع از ساخت صحن حضرت زهرا(س) را متقبل شدند - نمایش محتوای خبر

 

 

مازنی ها یک هزار متر مربع از ساخت صحن حضرت زهرا(س) را متقبل شدند

محمد حسن اصغری در حاشیه مراسم گردهمایی رهروان ولایت شهرستان نکا در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به امنیت حاکم شده در ایران اسلامی بیان داشت: تکفیری ها با کشتار بی رحمانه شیعیان  به دنبال از بین بردن وحدت بین اهل تسنن و شیعیان هستند.

وی افزود: امنیت و آرامشی که امروز در ایران اسلامی حکمفرما شده است در عراق و کشورهای دیگر دیده نمی شود چرا که امنیت و آرامش امروز مردم ایران با پشتوانه عظیمی همچون اهل بیت(ع) و ولایت فقیه همراه می باشد.

رئیس بازسازی ستاد عتبات و عالیات مازندران با اشاره به اینکه اولین رهرو ولایت مسلمان حضرت زهرا (س) بود ، تصریح کرد: مردم مازندران در در سال گذشته با اعتبار سه میلیارد تومان ساخت یکهزار متر مربع صحن مبارک دخت نبی اکرم را به اتمام رساندند و همچنین در سال جاری یکهزار متر دیگر را متقبل شدند.

اصغری ادامه داد: مردم خیر مازندران در سال جاری بیش از 700 میلیون تومان به ستاد بازسازی عتبات و عالیات استان کمک کردند.

این مسئول خدمات رسانی به اهل بیت(ع) را موجب تقویت ارزش های دین اسلام و جایگاه ارزنده دنیوی واخروی برشمرد.

وی با اشاره به کمک مردم نکا در ساخت صحن حضرت زهرا (س) بیان کرد: مردم شهرستان نکا در سال گذشته بیش از 36 متر مربع را متقبل شده و به پایان رساندند.

این مسئول ابراز داشت: شهرستان نکا رتبه اول در کمک های نقدی و غیر نقدی جهت بازسازی عتبات و عالیات طی سال گذشته را در استان مازندران کسب کرد.

رئیس بازسازی ستاد عتبات و عالیات مازندران اضافه کرد: مردم شهرستان نکا همواره در کارهای خیر به ویژه در بازسازی اماکن مذهبی اهل بیت از خود کارنامه درخشانی در استان برجای گذاشتند در واقع باید به عنوان الگو برای مساجد کشور مطرح شود تا مردم در بازسازی و ساخت صحن حضرت زینب (س) و حضرت رقیه (س) در سوریه دخیل شوند.