جهش تولید | سه‌شنبه، ۴ آذر ۱۳۹۹

مازندران 3 رتبه برتر در مسابقات گزارمان‌نویسی کسب کرد - نمایش محتوای خبر

 

 

مازندران 3 رتبه برتر در مسابقات گزارمان‌نویسی کسب کرد

در مسابقات گزارمان‌نویسی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کشور، کانون مازندران موفق به کسب سه رتبه برتر شد.

مازندران 3 رتبه برتر در مسابقات گزارمان‌نویسی کسب کرد

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری به نقل از روابط‌ عمومی اداره‌کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مازندران، با توجه به اینکه کتابخوانی از مهم‌ترین فعالیت‌های چهل‌گانه کانون است، گزارمان‌نویسی یا گزارش‌نویسی یکی از محوری‌ترین فعالیت‌های مربیان در جهت انس بیشتر با کتابخوانی و افزایش قدرت تحلیل و نقادی آنان به شمار می‌آید.

بر این اساس اداره‌کل آفرینش‌های فرهنگی کانون هر ساله در مسابقه‌ای با همین عنوان برگزیدگان گزارمان‌نویسی خود را از سراسر کشور مورد تقدیر قرار می‌دهد.

با اعلام برگزیده شدن 56 اثر مربیان مراکز فرهنگی هنری کانون در سال‌های 94 - 93، در مجموع 886 مربی کانون در سراسر کشور درباره‌ 60 عنوان کتاب منتخب از 47 نویسنده 5 هزار و 847 برگه گزارمان نوشتند که داوران مرحله نهایی از بین این تعداد، 56 اثر از 48 نفر را به عنوان برگزیده‌ کشوری انتخاب کردند.

براساس این گزارش، ام‌لیلا رضایی مربی فرهنگی مرکز شماره سه ساری با کتاب «آفرینش پرندگان دراز پا» توانست رتبه برتر کشوری را از آن خود کند.

نرگس سیدی مربی فرهنگی مرکز رامسر با گزارمان‌نویسی کتاب‌های «دنیا چقدر بزرگ است» و «تنها خدا می‌فهمد» در مسابقات گزارمان‌نویسی سال 92 -93 کانون به عنوان برگزیده استانی گزارمان‌نویسی کانون معرفی شد.

به گزارش فارس، به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی در سالن اجتماعات اداره‌کل کانون پرورش فکری مازندران از این همکاران و سایر برگزیدگان و تلاشگران عرصه کتاب و کتابخوانی استان تجلیل شد.