رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۸

مازندران 2300 آزاده تقدیم نظام اسلامی کرده است - نمایش محتوای خبر

 

 

مازندران 2300 آزاده تقدیم نظام اسلامی کرده است

به گزارش خبرنگار مهر، عباسعلي رضايي صبح پنجشنبه در گفتگو با خبرنگاران به مناسبت سالروز ورود آزادگان سرافراز به میهن اسلامی با تاکید بر اینکه فرهنگ آزادگی باید در جامعه نهادینه شود افزود: آزادگان در دوران اسارت با تحمل سختی ها، مردانگی و فرهنگ ایثارگری را به نمایش گذاشتند.

مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران استان مازندران تصریح کرد: خاطرات دوران اسارت آزادگان عزیز باید رد صفحات تاریخ انقلاب اسلامی ایران ثبت و درج شود تا نسل های مختلف با این فرهنگ غنی آشنا شوند.

وی بیان داشت: اقتدار و امنیت جامعه امروز مدیون ایثارگری و از خودگذشتگی جانبازان و آزادگان سرافراز است و ترویج فرهنگ غنی آزادگی در جامعه امری ضروری است.

وی با اشاره به مشارکت چشمگیر آزادگان در تمامی عرصه ها گفت: آزادگان امروز در عرصه سازندگی و پیشرفت جامعه پیشقدم بوده و نقش آفرینی می کنند.

رضایی با تشریح برنامه های سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی گفت: تجلیل همزمان آزادگان در 21 شهرستان استان، تجلیل از خانواده آزادگانی که در دوران اسارت به شهادت رسیدند، از جمله برنامه هاست.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران شمار شهدای آزاده استان را 16 نفر بیان کرد و گفت: برگزاري اردوي فرهنگي خانوادگي آزادگان ،حضور آزادگان در نماز جمعه ،مصاحبه با چهار نفر آزاده نخبه و داراي اسارت بالا در برنامه زنده تلويزيوني و راديويي صبح مازندران در بيست و ششم مرداد ماه،بيان خاطرات آزادگان پيش از خطبه نماز جمعه ، هماهنگي با دفتر ائمه جمعه استان به منظور اختصاص بخشي از سخنان خود در خصوص سالروز ورود آزادگان به ميهن اسلامي، ارسال پيامك ، تبليغات محيطي و شهري،ارسال بيانيه به رسانه ها و خبرگزاري ها،معرفي آزادگان در رسانه ها و... از برنامه هاي بنياد مازندران است.