سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

مازندران پایتخت استعدادیابی ورزش کشور است - نمایش محتوای خبر

 

 

مازندران پایتخت استعدادیابی ورزش کشور است

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران گفت: با توجه به ظرفیت موجود، مازندران پایتخت استعدادیابی ورزش کشور است.

مازندران پایتخت استعدادیابی ورزش کشور است

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، حبیب حسین‌زادگان امروز در حاشیه برگزاری مجمع انتخاباتی هیئت ناشنوایان مازندران، اظهار کرد: مازندران سرشار از استعدادهای ناب ورزشی در دو بخش مردان و زنان بوده و به همین منظور این خطه پایتخت و سرزمین ورزش کشور نامیده می‌شود.

وی با بیان اینکه تصویب یک درصدی بودجه به ورزش کمک شایانی در تخصیص اعتبار خواهد داشت، تصریح کرد: با تخصیص یک درصدی بیش از یک میلیارد تومان به اعتبارات ورزش اضافه می‌شود.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران با اشاره به اینکه به ورزش بانوان باید توجه بیشتر شود، اظهار کرد: مازندران در دو حوزه قهرمانی و همگانی برنامه‌های خوبی دارد و در سایه ایجاد انگیزه برای افتخارآفرینی و درخشش بیشتر ورزش‌کاران مازندرانی نیاز به تامین اعتبار گسترده‌ای است.

حسین‌زادگان داشتن سالن اختصاصی بانوان مازندرانی را ضروری عنوان کرد و افزود: در حال حاضر ‌ورزش‌کاران بانوان مازندرانی هم‌پای مردان به سوی موفقیت پیش می‌رود که نیاز است از نظر زیرساختی و امکانات حمایت بیشتری شوند.

وی با اشاره به کسب رتبه سومی هیئت ناشنوایان مازندران در کشور، ادامه داد: هیئت ناشنوایان استان مدیری خوب و توانمندی داشته که با مدیریتش هیئت استان را متحول می‌کند.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران در پایان بحث سلامتی و تندرستی شهروندان را یکی دیگر از مهم‌ترین برنامه اداره‌کل عنوان کرد و گفت: ورزش همگانی باید در بین خانواده توسعه یابد، زیرا یکی از اهداف ما توسعه ورزش همگانی در جامعه است.جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
سلام ببخشید آدرس مراکز استعداد یابی تیم نساجی رو... حسین ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ ۰۹:۳۶

حسین
سلام ببخشید آدرس مراکز استعداد یابی تیم نساجی رو میخاستم واسه تست😊
...................
از خود تیم نساجی جویا باشید
پست شده در ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ ۰۹:۳۶