جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۳ خرداد ۱۳۹۹

مازندران میزبان وزنه‌برداری نوجوانان کشور شد - نمایش محتوای خبر

 

 

مازندران میزبان وزنه‌برداری نوجوانان کشور شد

محمدصادق محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ساری با بیان اینکه مسابقات وزنه‌برداری نوجوانان کشور به میزبانی مازندران برگزار می‌شود، اظهار داشت: این مسابقات در رده‌های سنی 15 تا 17 سال مرداد ماه امسال در سالن ورزشی تختی قائمشهر برگزار می‌شود.

وی با اشاره به حضور تمامی استان‌ها و همچنین کمیته فنی فدراسیون در این مسابقات تصریح کرد: این مسابقه حکم انتخابی تیم ملی نوجوانان کشور را نیز دارد.

دبیر هیئت وزنه‌برداری مازندران از برگزاری مسابقات وزنه‌برداری منطقه‌ای دانشگاه آزاد کشور در ساری خبر داد و ابراز داشت: این مسابقه روز یکشنبه چهارم خرداد ماه جاری در سالن وزنه‌برداری سید رسول حسینی ساری برگزار می‌شود.

محمدی با اشاره به برگزاری کلاس داوری ارتقا وزنه‌برداری در استان اذعان داشت: کلاس داوری درجه دو ارتقا داوری با حضور 22 داور با حضور مدرس بین‌المللی فدراسیون در ساری برگزار شد.

وی از حضور داوران وزنه‌برداری پنج استان در این کلاس خبر داد و اظهار داشت: این کلاس که به مدت سه روز در ساری برگزار شد عصر روز گذشته به پایان رسید و داورانی از استان‌های گیلان، اصفهان، کردستان، قم و مازندران حضور داشتند.

دبیر هیئت وزنه‌برداری مازندران در پایان خاطر نشان کرد: کلاس ارتقای داوری به مسئولیت من در ساری برگزار شد که آقایان محمد ذهتاب و محسن جلیلی به عنوان مدرس فدراسیون حضور داشتند.