جهش تولید | یک‌شنبه، ۹ آذر ۱۳۹۹

مازندران میزبان جشنواره استانی قصه گویی کانون پرورش فکری کشور شد - نمایش محتوای خبر

 

 

مازندران میزبان جشنواره استانی قصه گویی کانون پرورش فکری کشور شد

'قاسم عزیز زاده گزجی' روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: در همین راستا هفدهمین جشنواره بین المللی قصه گویی کانون پرورش فکری در مازندران برگزار می شود.

وی افزود: اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مازندران در فراخوانی از عموم علاقه مندان دعوت می کند تا ضمن حضور در مرحله کتابخانه ای اثر خود را در لوح فشرده با کیفت خوب ضبط کرده به همراه تکمیل فرم ثبت نام پیوستی تا 15 مهر 93 به دبیرخانه ارسال کنند.

گرجی ادامه داد: دبیرخانه پس از داوری آثار رسیده به صورت تلفنی از همه منتخبان دعوت می کند تا در مرحله استانی با یکدیگر به رقابت بپردازند.

وی افزود: هدف از برگزاری این جشنواره، توسعه و ترویج فرهنگ قصه گویی ، اشاعه و حفظ قصه های بومی و محلی و معرفی قصه های مناسب به اولیای تربیتی است.

مدیرکل کانون پرورش فکری مازندران گفت: با توجه به آزاد بودن موضوع، قصه گویان می توانند قصه هایی با درون مایه آموزشی، تربیتی با گرایش های مذهبی، علمی، تاریخی، اجتماعی با شیوه های مناسب ارائه کنند.

او مهلت ارسال آثاربه دبیرخانه تا 15 مهر ماه سال جاری اعلام کرد و افزود: قصه گویان با شرایط سنی بالای 19 سال می توانند در این جشنواره شرکت کنند.