جهش تولید | جمعه، ۹ آبان ۱۳۹۹

مازندران میزان تنیس شمال کشور شد- رویدادی برای بزرگداشت فجر - نمایش محتوای خبر

 

 

مازندران میزان تنیس شمال کشور شد- رویدادی برای بزرگداشت فجر

علیرضا استواری صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در تنکابن گفت: دومین دوره مسابقات تنیس روی میز جام فجر تنکابن با حضور چهره‌های برتر این رشته ورزشی از چهار استان مطرح کشور در تنکابن برگزار می‌شود.

وی افزود: این مسابقات که سال 90 نخستین دوره خود را برگزار کرده بود با حضور ورزشکاران مازندرانی و گیلانی برگزار شد و امسال با توجه به اینکه برنامه‌ریزی‌های خوبی برای برگزاری آن شد 27 بهمن‌ با حضور تنیس روی میزبازان مطرح چهار استان البرز، گیلان، گلستان و مازندران که از استان‌های مطرح این ورزش هستند به صورت ‌آزاد از همه سنین در یک روز برگزار می‌شود.

وی تصریح کرد: مجموع جوایز نفرات برتر این دوره 10 میلیون ریال است.

استواری در ادامه خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه شهرستان تنکابن از نظر داوری برای این مسابقات دارای نیروهای خوبی است در این دوره نیز نیازی به دعوت از داوران خارج از شهرستان ندیدم و از این دوستان برای قضاوت و مسابقات بهره‌گیری می‌گیریم.

وی تاکید کرد: سطح برگزاری و کیفیت این دوره با توجه به حضور نفرات برتر این چهار استان در جام فجر تنکابن بالا است و تلاش می‌کنیم با برگزاری منظم ادواری این جام آن را به صورت تقویمی در فدراسیون تنیس روی میز کشور بگنجانیم که این امر در ارتقا سطح تنیس روی میز شهرستان و استان بسیار اثرات مطلوبی دارد.

استواری با اشاره به به فقدان یک سالن ویژه به این ورزش و وجود علاقه‌مندان به این رشته ورزشی در شهرستان، خاطر نشان کرد: تنکابن با ترکیب جدید و همکاری و تلاش جمعی توانسته است علاوه بر جذب بیش از 60 علاقه‌مند به این رشته ورزشی را جذب کند.