جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۵ خرداد ۱۳۹۹

مازندران قهرمان رقابت های کشتی آزاد و فرنگی المپیاد کارگران کشور شد - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

مازندران قهرمان رقابت های کشتی آزاد و فرنگی المپیاد کارگران کشور شد

مازندران قهرمان رقابت های کشتی آزاد و فرنگی المپیاد کارگران کشور شد


تیم کشتی آزاد و فرنگی مازندران ، قهرمان رقابت های اولین المپیاد فرهنگی ورزشی کارگران کشور شد .

مازندران قهرمان رقابت های کشتی آزاد و فرنگی المپیاد کارگران کشور شد

به گزارش خبرنگار ایرنا ، در پایان رقابت های این رشته ورزشی که در ساری برگزار شد ،در کشتی آزاد تیم مازندران با کسب 4 مدال طلا ، 3 نقره و 2 برنز بر سکوی قهرمانی ایستاد ، تیم تهران با 3 طلا و 3 نقره دوم شد وتیم خراسان شمالی با یک طلا و یک برنز در جایگاه سوم این رقابت ها ایستاد .

در کشتی فرنگی نیز تیم مازندران با 3 طلا و 2 نقره در جایگاه اول ایستاد ، تیم تهران با 3 طلا و یک نقره دوم شد و تیم اصفهان با یک طلا و یک نقره سوم شد .

در وزن 57 کیلوگرم کشتی آزاد این رقابت ها علی حاج آقانیا از تیم مازندران به مقام قهرمانی رسید ، میثم محمودجانلو دیگر کشتی گیر تیم مازندران دوم شد و حجت اله فریدنیا از تیم فارس به مقام سوم رسید .

در وزن 61 کیلوگرم ، پژمان جوربانیان از تیم تهران اول شد ، حامد شاهکلایی از تیم مازندران نائب قهرمان شد و مهدی علمی از تیم خراسان شمالی سوم شد .

در وزن 65 کیلوگرم سعید صالحی ازتهران بر مدال طلای این مسابقات بوسه زد ، غلامرضا عبدالله پور از تیم مازندران نایب قهرمانی را به خود اختصاص داد و محسن ایران نژاد دیگر کشتی گیر مازندرانی این وزن به مقام سوم رسید .

در وزن 70 کیلوگرم این رقابت ها ، سبحان محمدزاده از تیم مازندران ، مصطفی شیخ از تیم تهران و عباس بی طرفیان از تیم قم به ترتیب عناوین اول تا سوم را به خود اختصاص دادند .

در رقابت های وزن 74 کیلوگرم سیدجعفر قاسمی از مازندران اول شد ، حمید رضا دهداری از تیم خراسان ضوی نایب قهرمان شد و محرم محرم پور از تیم البرز در جایگاه سوم قرار گرفت .

در وزن 84 کیلوگرم رضا بیات از تیم تهران در دیدار نهایی بر غلامرضا سالاروند از تیم مرکزی غلبه کرد و قهرمان شد . در این وزن صابر امامقلی پور از تیم مازندران به مقام سوم رسید.

در وزن 97 کیلوگرم ، جلیل پیرمردی از تیم خراسان شمالی اول شد ، بهنام مرادی از تیم بوشهر دوم شد و مجید رحیمی از تیم تهران در رده سوم قرار گرفت .

در رقابت های وزن 125 کیلوگرم جعفر شمس ناتری از تیم مازندران به مقام قهرمانی رسید ، شهاب قره باجلی از تیم تهران دوم شد و رضا الفت پور از تیم کرمانشاه در جایگاه سوم ایستاد .

در کشتی فرنگی و در وزن 59 کیلوگرم این رقابت ها ، رامین باستانی از تهران به مقام قهرمانی رسید، عادل عابدی از تیم مازندران دوم شد و ایمان داوری از تیم کردستان عنوانی سومی این وزن را به خود اختصاص داد.

در وزن 66 کیلوگرم احسان فراهانی از تیم تهران در دیدار فینال بر محمد رفیع از تیم اصفهان غلبه کرد و اول شد . در این وزن ادریس تختی از تیم خوزرستان سوم شد.

در وزن 71 کیلوگرم این مسابقات ، افشین اسلامی از تیم مازندران قهرمان شد ، نقی رستمی از تیم اصفهان به مقام دوم رسید و ابراهیم جمال پور از تیم خوزستان سوم شد .

در وزن 75 کیلوگرم ، علی امامی از تیم مازندران به مقام اول رسید ، مرتضی حیدری از تیم چهارمحال و بختیاری دوم شد و داوود خسروی از تیم لرستان سوم شد .

در وزن 80 کیلوگرم ، میلاد عرب جعفری از تیم اصفهان ، مسیح اسلامی از تیم مازندران و رضا عبدلی از تیم مرکزی عناوین اول تا سوم را به خود اختصاص دادند .

در وزن 85 کیلوگرم ، شهاب شکری از تیم کرمانشاه قهرمان شد ، آرمان رضازاده از مازندران نایب قهرمان شد و مسلم رنجبر از تیم تهران به مقام سوم رسید .

در وزن 98 کیلوگرم ، سامان نوروزی از تیم مازندران به مقام قهرمانی رسید ، ابراهیم تختا از تهران دوم شد و محمدرضا مولایی از تیمآذربایجان شرقی سوم شد .

در وزن 130 کیلوگرم بهنام مهدی زاده از تهران قهرمانی را به خود اختصاص داد ، سامان عظیمی از تیم فارس نایب قهرمان شد و کریم سعادتی از تیم آذربایجان شرقی سوم شد .

المپیاد ورزشی کارگران کشور با حضور دوهزار ورزشکار زن و مرد در 14 شهرستان مازندران در حال برگزاری است.