سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

مازندران قطب گاز و پتروشیمی می شود - نمایش محتوای خبر

 

 

مازندران قطب گاز و پتروشیمی می شود

به گزارش خبرنگار مهر، ربیع فلاح جلودار صبح پنجشنبه در شورای برنامه ریزی استان، اظهار داشت: قرار گرفتن مازندران در شمار قطب گاز، پتروشیمی و نفت، علاوه بر ایجاد زمینه شکوفایی، طرح های اشتغالزایی استان را تقویت می کند.

وی با تاکید بر اینکه استان برای توسعه و اعتلا نیازمند هم افزایی و مدیریت علمی است، به بودجه سال آتی استان و محدودیت اشاره و اضافه کرد: تکمیل پروژه های عمرانی نیمه تمام در این بودجه در اولویت است.

وی تصریح کرد: همچنین دستگاههای اجرایی باید پیگیر طرح های عمرانی نیمه تمام باشند و طرح های اقتصادی دارای توجیه را مدنظر داشته باشند.

استاندار مازندران، به بحران برف غرب استان اشاره کرد و با قدردانی از دستگاههای خدمات رسانی گفت: باید آسیب شناسی از وضعیت آمادگی در شرایط بحرانی صورت گیرد تا در مواقع بحران بتوانیم خدمات رسانی مطلوب تری داشته باشیم.

فلاح جلودار در بخشی از سخنانش به طرح هدفمندی یارانه ها اشاره کرد و گفت: با توجه به اینکه اجرای فاز دوم طرح توسط مجلس مصوب شده است، شرایط را برای اجرای مرحله دوم باید مهیا کرد.

وی همچنین با بیان ابلاغ سیاستهای کلی اقتصادی مقاومتی از سوی رهبر انقلاب اسلامی یادآور شد: این سیاستها باید در تمام شئونات زندگی فردی و اداری تجلی یابد.