سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

مازندران صدرنشین مرحله نهایی لیگ منطقه ای کشتی نوجوانان کشور شد - نمایش محتوای خبر

 

 

مازندران صدرنشین مرحله نهایی لیگ منطقه ای کشتی نوجوانان کشور شد

به گزارش خبرنگار ایرنا، پس از کشتی گیران مازندرانی که صدرنشین شدند، تیمهای کرمانشاه و پتروشیمی اروند خوزستان دوم و سوم شدند.

در دور رفت رقابتهای مرحله نهایی لیگ منطقه ای کشتی آزاد و فرنگی نوجوانان کشور، شش تیم از استانهای مازندران ، اردبیل ، فارس ، خوزستان ، کرمانشاه و همدان روز جمعه در تالار ورزشی سید رسول حسینی ساری در پنج وزن کشتی آزاد و پنج وزن کشتی فرنگی باهم رقابت کردند.

در بازیهای برگزارشده در دور نخست مازندران با نتیجه 8 بر 2 تیم اردبیل را شکست داد و تیم اوتانای فارس 5 بر 5 با تیم پتروشیمی اروند خوزستان مساوی کرد اما تیم خوزستانی با امتیاز مثبت بیشتر برنده شد.

در دور دوم این رقابتها تیم مازندران 8 بر2 از سد کرمانشاه گذشت و تیم اردبیل 6 بر 4 برابر تیم اوتانای فارس صاحب پیروزی شد.

در دور سوم تیم مازندران 7 بر 3 تیم پتروشیمی اروند خوزستان را با شکست مواجه کرد و تیم کرمانشاه با نتیجه 7 بر 3 تیم اردبیل را مغلوب کرد.

در دور چهارم تیم مازندران با نتیجه 8 بر 2 برابر تیم اوتانای فارس پیروز شد و تیم کرمانشاه 7 بر 3 برابر تیم پتروشیمی اروند خوزستان صاحب برتری شد.

و دردور پنجم این رقابتها تیم اوتانای فارس با نتیجه 4 بر 6 نتیجه برا به تیم کرمانشاه باخت و تیم پتروشیمی اروند خوزستان 7 بر 3 تیم اردبیل را مغلوب کرد.

برنامه دور برگشت و فینال لیگ منطقه ای کشتی نوجوانان متعاقبا از سوی سازمان لیگ اعلام می شود.