جهش تولید | پنج‌شنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۹

مازندران رتبه برتر خیران کشور را دارد - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

مازندران رتبه برتر خیران کشور را دارد

مازندران رتبه برتر خیران کشور را دارد


استاندار مازندران گفت: مازندران رتبه برتر خیران کشور را در اختیار دارد.

مازندران رتبه برتر خیران کشور را دارد

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، ربیع فلاح‌جلودار در مراسم جشن یک‌هزار زوج مازندرانی در ورزشگاه شهید متقی ساری با تبریک روز جوان اظهار کرد: ازدواج سنت حسنه‌ای است که اولیای الهی بر فراهم کردن زمینه آن تاکید داشتند.

وی با اعلام اینکه موسسه آبشار عاطفه اقدام بسیار خوبی برای برگزاری این مراسم در برنامه کاری خویش قرار داد، تصریح کرد: استانداری مازندران از این اقدام ارزشمند حمایت کرد.

استاندار مازندران در ادامه با تقدیر از حمایت خیران برای برگزاری این مراسم و مراسم مشابه دیگر در استان گفت: خیران زیادی در استان مازندران در حوزه‌های مختلف مشارکت دارند.

وی به فعالیت خیران در حوزه‌های اجتماعی، اقتصادی، بهداشتی و فرهنگی اشاره کرد و گفت: مازندران به لحاظ حضور خیران رتبه برتر کشور را در اختیار دارد.

نماینده عالی دولت در مازندران خاطرنشان کرد: در همایش اخیری که در استان مازندران در حوزه خیران کتابخانه‌ساز برگزار شد، بیش از 20 میلیارد تومان به صورت نقدی برگزار شد.

وی با اعلام اینکه سازمان‌های مردم‌نهاد در استان مورد حمایت قرار می‌گیرند، گفت: دولت تدبیر و امید فضا را برای فعالیت سازمان‌های مردم‌نهاد باز کرد.