سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

مازندران در 24 رشته ورزشی مدال‌آور است - نمایش محتوای خبر

 

 

مازندران در 24 رشته ورزشی مدال‌آور است

قهرمانان ورزشی استان مازندران در 6 ماه اول سال یکصد و 10 مدال بین المللی، آسیایی و جهانی کسب کردند. به گزارش خبرگزاری فارس از بابلسر، احمد سعادتمند در نشست بررسی مسائل و مشکلات روستاهای بخش بهنمیر با تقدیر از نماینده مردم بابلسر و فریدونکنار به عنوان رئیس فراکسیون ورزش کشور اظهار داشت: بسیاری از طرح‌های بزرگ ملی ما با درایت و زحمات این نماینده مجلس به بهره‌برداری می‌رسد.

وی به محدودیت‌های مالی ورزش استان اشاره کرد و  اذعان داشت: در سال گذشته از 410 هزار میلیاردی که قرار بود به استان تعلق گیرد به 210 هزار میلیارد تغییر و سرانجام 138 میلیارد تصویب شد.

مدیر کل اداره ورزش و جوانان مازندران با اعلام اینکه کار احداث پروژه ملی سالن بهنمیر رو به اتمام است، تصریح کرد: همه باید با همکاری و مشارکت هم در جهت رفع مشکلات ورزشی اقدام کنیم.

سعادتمند با بیان اینکه نگاه ما باید نگاه استانی و توزیع اعتبارات عادلانه باشد، عنوان کرد: قهرمانان ورزشی استان مازندران در شش ماه اول سال یکصد و 10 مدال بین المللی، آسیایی و جهانی کسب کردند.

این مسئول با اشاره به اینکه کسب این مدال‌ها در 24 رشته ورزشی بوده است، گفت: ورزشکاران ما در میادین بین‌المللی ورزشی همواره با خواندن سرود ملی پرچم کشورمان را به احتراز در می‌آورند.