جهش تولید | دوشنبه، ۱۰ آذر ۱۳۹۹

مازندران در اجرای طرح فاصلاب عقب مانده است - نمایش محتوای خبر

 

 

مازندران در اجرای طرح فاصلاب عقب مانده است

به گزارش خبرنگار ایرنا ، ˈ علی نبییان ˈ روز چهارشنبه در آیین معارفه مدیران عامل جدید آب و فاضلاب شهری و روستایی مازندران در ساری افزود : پیشرفت اجرای طرح های فاضلاب در کشور 40درصد و در مازندارن تنها 10 درصد است.

وی با اشاره به اجرایی شدن طرح جمع آوری فاضلاب در پنج شهر مازندران ، ادامه داد : تسریع در اجرای این طرح ها در حفظ محیط زیست و سیمای شهری تاثیرگذار است.

معاون استاندار مازندران تخصیص اعتبار مورد نیاز برای اتمام طرح های فاضلاب شهرهای استان را خواستار شد و گفت : کندی روند اجرای این طرح ها سبب سلب آسایش شهروندان نیز شده است.

وی امید بخشی به مردم را یکی از محورهای تلاش دولتمردان در عملی کردن شعار دولت تدبیر و امید معرفی کرد و افزود : پست و جایگاه مدیریتی فرصت مناسبی برای خدمتگزاری به مردم است که مدیران می بایست از این فرصت بهره ببرند.

نبییان از کار و تلاش به عنوان راه مقابله در برابر تحریم ها و جنگ کشورهای مستکبر یاد کرد و گفت : مدیران نظام جمهوری اسلامی به تبعیت از راه شهدا در این کارزار نیز پیروز خواهند بود.

در این آیین از زحمات ˈ محمدتقی حسین زاده ˈ و ˈ محمد حسین برزگر ˈ مدیران عامل سابق آب و فاضلاب شهری و روستایی مازندران قدردانی و ˈ ذبیح الله ذاکری ˈ و ˈ مجید عبداللهی ˈ هم به ترتیب به عنوان مدیران عامل جدید این دو شرکت معرفی شدند.