رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۲۶ تیر ۱۳۹۸

مازندران حائز سه رتبه برتر در گزارمان نویسی شد - نمایش محتوای خبر

 

 

مازندران حائز سه رتبه برتر در گزارمان نویسی شد

مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مازندران گفت: این استان حائز سه رتبه برتر در گزارمان نویسی شد.

مازندران حائز سه رتبه برتر در گزارمان نویسی شد

به گزارش روز دوشنبه روابط عمومی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مازندران قاسم عزیز زاده گرجی افزود: گزارمان نویسی کتاب ' آفرینش پرندگان دراز پا' از ام لیلا رضایی مربی فرهنگی مرکز شماره سه ساری و کتاب های ' دنیا چقدر بزرگ است ' و 'تنها خدا می فهمد' هر دو از نرگس سیدی مربی فرهنگی مرکز رامسر به این موفقیت دست یافتند.
وی از کتاب خوانی به عنوان یکی از مهمترین فعالیت های 40 گانه کانون یاد و خاطر نشان کرد: گزارمان نویسی یا گزارش نویسی ماهانه نقد کتاب از سوی مربیان یکی از محوری ترین فعالیت های مربیان در جهت انس بیشتر با کتاب خوانی و افزایش قدرت تحلیل و نقادی آنان به شمار می آید.
او ادامه داد: بر این اساس اداره کل آفرینش های فرهنگی کانون هر ساله در هفته کتاب طی مسابقه ای با همین عنوان برگزیدگان گزارمان نویسی خود را از سراسر کشور مورد تقدیر قرار می دهد.
هفته کتاب امسال از 24ابان اغاز و به مدت یک هفته ادامه داشت.
عزیز زاده گرجی یاد آور شد: در مجموع 886 مربی کانون در سراسر کشور درباره ی 60 عنوان کتاب منتخب از 47 نویسنده تعداد پنج هزار و 847 برگه گزارمان نوشتند که داوران مرحله نهایی از بین این تعداد، 56 اثر از 48 نفر را به عنوان برگزیده ی کشوری انتخاب کردند.
برگزیدگان مازندرانی هفته جاری طی مراسمی در سالن اجتماعات اداره کل کانون پرورش فکری استان تجلیل شدند.