جهش تولید | شنبه، ۱۶ فروردین ۱۳۹۹

مازندران تابستان امسال مشکل قطعی برق ندارد - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

مازندران تابستان امسال مشکل قطعی برق ندارد

مازندران تابستان امسال مشکل قطعی برق ندارد


مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق مازندران گفت: تابستان امسال مشکل قطعی برق در مناطق مختلف استان نداریم.

مازندران تابستان امسال مشکل قطعی برق ندارد

قاسم شهابی امروز در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس در شهرستان فریدونکنار اظهار کرد: فاز یک پروژه برق‌رسانی به چاه‌های آب کشاورزی روستاهای فریدونکنار افتتاح شده است.

وی با بیان اینکه یکی از پروژه‌های مهم حوزه برق در دولت یازدهم برق‌دار کردن چاه‌های آب کشاورزی است، افزود: هر ساله با اعتباراتی که استانداری به شهرستان‌ها تخصیص می‌دهد در برنامه کاری فرمانداری‌ها قرار می‌گیرد و اولویت‌بندی می‌شود.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق مازندران بیان کرد: فرمانداری‌ها روستاهایی که شامل برق‌رسانی می‌شوند را مشخص کرده و به شرکت برق اعلام می‌کنند که شرکت برق با توجه به اعتباراتی که دارد فعالیت می‌کند.

شهابی تصریح کرد: شرکت برق با توجه به بودجه تخصیصی که در اختیار می‌گیرد عملیات اجرایی برق‌رسانی به چاه‌های آب کشاورزی را در دستور کار دارد.

وی با بیان اینکه این هفته شاهد برق‌رسانی به روستای مهلبان فریدونکنار بودیم، بیان کرد: تا پایان امسال چند چاه آب کشاورزی در روستاهای دیگر فریدونکنار نیز با برق‌رسانی امور توزیع نیروی برق استان و شهرستان وارد مدار می‌شوند تا فعالیت‌های کشاورزان با سهولت بیشتری ادامه یابد.

شهابی خاطرنشان کرد: یکی دیگر از برنامه‌های مهم امور توزیع نیروی برق مازندران در سال‌جاری و به‌ویژه در تابستان با ورود مسافران به مناطق مختلف استان، آمادگی برای برق‌رسانی بدون مشکل است که از روزهای پایانی سال گذشته شروع شده و در فصل بهار تحقق یافته است.

وی با تاکید بر اینکه در استان مازندران تاکنون با مشکل قطع برق مواجه نشدیم، تصریح کرد: مشکلات افت فشار نیز هنوز با همکاری خوب مردم در استان حادث نشده است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق مازندران با اشاره به اینکه اگر مردم همکاری‌های خوب خود را در زمینه مدیریت مصرف ادامه دهند این روند ادامه خواهد داشت، اظهار کرد: همکاران برق منطقه‌ای و شرکت توزیع برق استان آمادگی کامل برای برق‌رسانی مطلوب با عدم کمبود و قطعی به همه مردم استان و مسافران را دارند.

شهابی با تاکید بر اینکه لازمه تحقق این برنامه مهم ادامه روند همکاری مردم در مصرف بهینه برق است، گفت: تابستان امسال مشکل قطع برق در مناطق مختلف استان نداریم.