سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

مازندران برای رفع مشکلات نیازمند همدلی است - نمایش محتوای خبر

 

 

مازندران برای رفع مشکلات نیازمند همدلی است

به گزارش خبرنگار مهر، ربیع فلاح جلودار پیش از ظهر شنبه در گفتگو با خبرنگاران با تاکید بر اینکه استان برای توسعه نیازمند مشارکت و همدلی است، اظهار داشت: در بحران برف استان، همه دست اندرکاران تلاش مطلوبی داشته اند.

وی اظهار داشت: اوقاع منطقه در بدو بحران، بسیار ناسامان بود و در نهایت با تلاش همکان سعی شد تا از این بحران خارج شویم.

وی اظهار داشت: اگر اتحاد و همدلی بخش های مختلف نبود، به این زودی نمی توانستیم بر بحران غالب شود و باید از صبوری و سعه صدر مردم منطقه تشکر کرد.

استاندار مازندران یادآورشد: فرامین نماینده معظم ولی فقیه در استان در بسیج نیروها و ادارات موثر بود و باید اتحاد و همدلی که در جریان بحران برف داشتیم، در سایر زمینه ها نیز اعمال شود تا شاهدتوسعه و رشد استان باشیم.

استاندار مازندران با اشاره به حضور مسئولان کشوری از جمله معاون راهبردی رئیس جمهور و وزاری نیر و راه و شهرسازی گفت: در بحران برف، استانها و شهرستانهای معین نهایت تلاش را داشته اند و شخص رئیس جمهور نیز لحظه به لحظه مسائل استان را پیگیری می کرد.

سید علی اسد مدیرکل راه و شهرسازی مازندران نیز با اشاره به بازگشایی تمامی مسیرهای اصلی، فرعی و روستایی استان یادآورشد: 35 اکیپ راهداری با 103 دستگاه ماشین آلات و 30 دستگاه ماشین آلات از سایر استانها در عملیات راهداری فعالیت داشتند.

وی اظهار داشت:  هم اکنون به دلیل ذوب شدن برف ها، مسیرهای ارتباطی استان لغزنده بود و امکانان یخ زدگی در ساعات پایانی شب وجود دارد که خواهان رعایت قوانین و مقرارت از سوی رانندگان هستیم.