سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

مازندران با کمبود نیروی متخصص درمانی مواجه است - نمایش محتوای خبر

 

 

مازندران با کمبود نیروی متخصص درمانی مواجه است

به گزارش خبرنگار مهر، ایوب برزگرنژاد ظهر چهارشنبه در گفتگو با خبرنگاران به تقسیم مراکز درمانی به 5 بلوک بهشهر، ساری_قائمشهر، آمل ،چالوس_ نوشهر و تنکابن اشاره کرد و افزود : مسئولیت هر بلوک به مدیر بهداشت و درمان آن منطقه واگذار شد تا بتوانیم خدمات بهتری را برای مسافران فراهم کنیم.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی مازندران با بیان اینکه قبل از ایام تعطیلات 25 پایش صورت گرفته است ، گفت : در ایام نوروز نیز 45 مورد پایش نظارتی مدیریت داشته ایم.

محمد پنبه چی مسئول کمیته بهداشت و درمان ستاد اجرایی خدمات سفرمازندران با اشاره به حضور پزشکان ، پرستاران و اعضای هیات رئیسه در ایام عید ، افزود : پزشکان خدمت به مردم را اولویت زندگی خود قرارداده اند.

وی با بیان اینکه از 27  اسفند تا 15 فروردین 210 هزار نفر در اورژانس ویزیت شده اند ، ادامه داد : از این تعداد 13 هزارو750 نفربستری و 300نفر نیز انتقال داخل بیمارستانی شده اند.

وی با تاکید بر اینکه باید در حوزه فرهنگ سازی کارهای اساسی صورت بگیرد ، گفت : متاسفانه برخی از رانندگان اجازه حرکت به آمبولانسها را نمی دهند که در برخی موارد منجر به فوت مجروحان می شود.

پنبه چی سلامت را اولویت اول کشور دانست و افزود : با طرحهایی که در دستور کار دولت قرار گرفته امید است در حوزه بهداشت و سلامت در سال جاری شاهد افزایش کیفیت خدمات به هموطنان باشیم.

وی بابیان اینکه فعالیت علوم پزشکی در دو دوره زمانی قبل و بعد از عید صورت گرفت ، گفت : امسال با وجود افزایش حجم مسافران نوروزی در حوزه خدمت رسانی به مسافران مشکلات کمتری داشته ایم.