جهش تولید | شنبه، ۳ آبان ۱۳۹۹

مازندران با اقتدار قهرمان تکواندوی نوجوانان کشور شد - نمایش محتوای خبر

 

 

مازندران با اقتدار قهرمان تکواندوی نوجوانان کشور شد

رئیس هیئت تکواندوی مازندران از قهرمانی تیم مازندران در قهرمانی پسران کشور خبر داد.

مازندران با اقتدار قهرمان تکواندوی نوجوانان کشور شد

فیض‌الله نفجم امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، گفت: بیست‌وششمین دوره مسابقات قهرمانی کشور نوجوانان پسر با قهرمانی تیم مازندران پایان یافت.

وی با اشاره به سطح کیفی بالای این رقابت‌ها تصریح کرد: به‌مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش، با حضور 250 هوگوپوش در قالب 30 تیم و از 29 استان کشور به‌میزبانی اردبیل در سالن 6 هزار نفری رضازاده برگزار شد.

رئیس هیئت تکواندوی مازندران درباره مدال‌آوران مازندرانی این مسابقات، بیان کرد: حمیدرضا هادیان در وزن 45- کیلوگرم به مدال طلا، محمدحسین نادری در وزن 55- کیلوگرم به مدال طلا، ناصر اسدی در 78+ کیلوگرم به مدال نقره، فضل‌الله میری در وزن 48- کیلوگرم به مدال برنز و علی ترگ چون در وزن 78- کیلوگرم موفق به کسب مدال برنز شدند.

این مسئول از کسب 2 مدال طلا، 2 مدال برنز و یک مدال نقره توسط تکواندوکاران مازندرانی خبر داد و گفت: پس از تیم مازندران 58 امتیازی که موفق به کسب عنوان قهرمانی شد، البرز با کسب 2 مدال طلا، یک نقره، 3 برنز و 56 امتیاز عنوان نایب قهرمانی را به خود اختصاص داد و تهران با 3 مدال طلا و 53 امتیاز بر سکوی سوم ایستاد.

نفجم ادامه داد: هدایت تیم پسران نوجوان را یوسفعلی حاجی‌پور به‌عنوان سرمربی، رشید فتاحی و امیر عابدی‌نسب به‌عنوان مربی و سرپرست برعهده داشتند.

رئیس هیئت تکواندوی مازندران با اشاره به انتخاب یوسفعلی حاجی‌پور از سوی کمیته فنی به‌عنوان مربی باتجربه، گفت: مسابقات تکواندوی دختران نوجوانان کشور به میزبانی اردبیل از فردا آغاز می‌شود که تیم مازندران نیز در این مسابقات به میدان می‌رود.