رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۱ اسفند ۱۳۹۸

مازندران باید در همه بخش ها به صورت متوزان توسعه یابد - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

مازندران باید در همه بخش ها به صورت متوزان توسعه یابد

مازندران باید در همه بخش ها به صورت متوزان توسعه یابد


معاون اول رییس جمهوری توجه به مسایل زیست محیطی و منابع طبیعی در توسعه مازندران را مهم دانست و گفت : مازندران باید در همه بخش ها به صورت متوزان توسعه یابد.

مازندران باید در همه بخش ها به صورت متوزان توسعه یابد

اسحاق جهانگیری روز دوشنبه درسفر به استان مازندران در فرودگاه نوشهر در گفت وگو با خبرنگاران افزود : اتخاذ سازو کارهای ویژه برای رفع مشکلات صنعت و معدن و بررسی مسایل زیست محیطی و آنچه زمینه ساز توسعه صنعت در استان مازندران است هدف این سفرمی باشد.
وی گفت : استان مازندران جزو استانهایی است که در حوزه های شیلات ، کشاورزی و منابع طبیعی دارای ظرفیت فراونی است و امروزه بسیاری از محصولات مورد نیاز کشور از این استان تامین می شود.
وی با بیان اینکه در حوزه صنعت در استان مازندران کارهای خوبی تاکنون صورت گرفته اتخاذ تدابیر و سازو کار برای رفع مشکلات این حوزه را از اهداف سفرش اعلام کرد.
معاون اول رییس جمهوری به منظور بازدید و افتتاح چند طرح مهم درمازندران و حضور در نشست شورای اداری به این استان سفر کرده است.
در این سفر معاون اول رییس جمهور از طرح پرورش ماهی در قفس شهرستان نوشهر بازدید و کارخانه نساجی بی بافت کلاردشت را افتتاح می کند.
بهره برداری از مرکز پرورش ماهیان خاویاری قره برون جویبار و بازدید از بندر امیر آباد بهشهر، سد گلورد، بهره برداری از کارخانه تولید خمیر کاغذ از بازیافت صنایع چوب و کاغذ مازندران، سخنرانی در جمع فعالان اقتصادی مازندران از دیگر برنامه های معاون اول رییس
جمهور و هیات همراه در سفر به استان مازندران اعلام شده است.