جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۳ خرداد ۱۳۹۹

مازندرانی ها بیش از16میلیاردریال در عیدقربان و جشن عاطفه ها کمک کردند - نمایش محتوای خبر

 

 

مازندرانی ها بیش از16میلیاردریال در عیدقربان و جشن عاطفه ها کمک کردند

معاون امور مشارکت های مردمی کمیته امداد امام خمینی (ره) مازندران گفت:مردم نوعدوست مازندران امسال 16میلیارد و 732 میلیون و 63 هزار و 885 ریال درعیدقربان و جشن عاطفه ها به نیازمندان کمیته امداد امام خمینی(ره) این استان کمک کردند.

مازندرانی ها بیش از16میلیاردریال در عیدقربان و جشن عاطفه ها کمک کردند

حسن قربانی روزدوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا در بابل با بیان اینکه از این کمک ها 10 میلیارد و 705 میلیون و 307 هزار و 280 ریال مربوط به عید قربان بوده است بیان کرد: کمک های مردمی در عید قربان امسال در مقایسه با سال گذشته 6درصد رشد داشته است.
وی گفت: سال گذشته خیران مازندران در روز عید قربان کمی بیش از 10 میلیارد ریال به مددجویان کمیته امداد مازندران کمک کردند.
قربانی ادامه داد: امسال 83 پایگاه و دفاتر نیکوکاری و نیزمراکز نیکوکاری جمع آوری نذورات نقدی و غیر نقدی عید قربان در استان مازندران را برعهده داشته است
وی بااشاره به اینکه خوشبختانه توجه خوبی به این بخش به نیازمندان کمیته امداد مازندران شده است؛ افزود: بخشی از کمک ها به صورت نقدی و بخشی دیگر در قالب گوشت قربانی تحویل و بین نیازمندان توزیع شده است.
وی اظهارداشت: گوشت و وجوه نقدی که توسط حامیان اکرام به نیت یتیم خاص تحت حمایت مورد نظر خود تحویل این نهاد شده بود سریع به یتیمان و وجوه نقد و گوشت قربانی که در مراکز نیکوکاری جمع آوری شده نیز بین نیازمندان همان منطقه مرکز نیکوکاری توزیع شده است.
وی بیان کرد: همچنین در جشن عاطفه های امسال نیز در مرحله اول جمع آوری نیز مبلغ 6 میلیارد و 26 میلیون و 756 هزار و 605 ربال از کمک های مربوط به مساعدت های اهدایی مردم به همکاران این نهاد و پایگاههای کمیته امداد و مراکز نیکوکاری تحویل شده که در قالب بسته فرهنگی توسط شهرستان ها قبل از بازگشایی مدارس و دانشگاهها بین دانش آموزان و دانشجویان توزیع می گردد.
قربانی افزود: مرحله دوم جشن عاطفه ها نیز در تاریخ 10 و 11 مهرماه در سطح مدارس و دانشگاههای مازندران برگزار می شود.
معاون امور مشارکت های مردمی کمیته امداد امام خمینی (ره) مازندران ضمن قدردانی از هموطنان و مسافرین که در همه مناسبت های ملی به کمک نیازمندان می شتابند ؛ افزود: مردم و خیرین می توانند هر نوع کمک خود را به نیازمندان تحت پوشش کمیته امداد مازندران از طریق تلفن همراه با شماره گیری #011*8877* به حساب کمیته امداد امام خمینی واریز کنند.
کمیته امداد امام خمینی(ره) مازندران 62 هزار خانوار را با 110 هزار نفر زیر پوشش دارد .