جهش تولید | یک‌شنبه، ۴ آبان ۱۳۹۹

مازندرانی‌ها جایگاه سوم مسابقات قهرمانی کاراته کشور را از آن خود کردند - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

مازندرانی‌ها جایگاه سوم مسابقات قهرمانی کاراته کشور را از آن خود کردند

مازندرانی‌ها جایگاه سوم مسابقات قهرمانی کاراته کشور را از آن خود کردند


سرپرست رده‌های مختلف تیم‌ منتخب کاراته مازندران گفت: ورزشکاران این استان شمالی کشور جایگاه سوم مسابقات قهرمانی کاراته کشور در رده‌های مختلف را از آن خود کردند.

مازندرانی‌ها جایگاه سوم مسابقات قهرمانی کاراته کشور را از آن خود کردند

علیرضا رضازاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در آمل اظهار داشت: کاراته‌کاهای مازندرانی در ماه‌های گذشته توانستند اردوی آماده‌سازی مختلفی را در تیم‌های کاراته مردان مازندران پشت سر بگذارند.

وی افزود: این اردوها در رده‌های سنی نوجوانان، جوانان، امید و بزرگسالان در روز پایانی هفته برگزار می‌شد که با شور و نشاط ورزشکاران همراه بود.

سرپرست رده‌های مختلف تیم‌ منتخب کاراته مازندران با اشاره به برگزاری مسابقات کشوری کاراته رده‌های مختلف کشور که برای انتخاب افراد برتر به اردوی تیم‌های ملی کاراته دنبال شد، اضافه کرد: مسابقات قهرمانی کشور رده‌های سنی نوجوانان، جوانان و زیر 21 سال پسر کشور را چندی قبل پشت‌سر گذاشتیم که جایگاه تیم‌ها به صورت امتیازی براساس مدال‌های کسب شده محاسبه شد.

رضازاده با اشاره به اینکه تیم گیلان با کسب 42 امتیاز در صدر مسابقات جای گرفته، ادامه داد: تیم‌های فارس با 30 امتیاز و مازندران با کسب 29 امتیاز رده دوم و سوم را از آن خود کردند و استان‌های تهران، مرکزی، کرمانشاه، قم، همدان و قزوین رده‌های بعدی را به خود اختصاص دادند.

وی با اشاره به اینکه روزهای پنج‌شنبه و جمعه هفته گذشته رقابت‌های انتخابی تیم ملی کاراته نیز به کار خود پایان داد، تصریح کرد: از مازندران احمد بابایی، علیرضا رضازاده و حسن رجبی به عنوان داور در این مسابقات شرکت داشتند.

سرپرست رده‌های مختلف تیم‌ منتخب کاراته مازندران با اعلام اینکه نوجوانان مازندرانی نیز در این رده سنی توانستند جایگاه نخست را از ان خود کنند، گفت: در مجموع کل تیم‌های نوجوانان، جوانان و امید مازندران جایگاه سوم را به خود اختصاص داد.